Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výběr všestranného notebooku
#3
U tý poslední varianty bacha (Lenovo Edge E550). Ta cenovka je převzata z nějakýho divnýho obchodu, kde tenhle notebook mají s i3 (což je divné, ale čert ví, jak to je). Každopádně cena v dalších obchodech se srovnává se substituty.
IdeaPad 300 nebrat. 1366 x 768 je na všechno možné, ale na CAD ne.

Co se týká těch Asusů:
Pokud se k nim budeš chovat slušně a nebudeš s nimi mlátit o zem, je to rozumná volba. Bílá barva se mi nelíbí, bude tam vidět každá oděrka, ale design je otázka osobních preferencí. Když to pominu, nevím, jak často budeš využívat síťový kabel. Ten levnější má zdířku vprostřed těla, což může být občas k vzteku.
Osobně bych využil jeden z těch dvou Asusů, po aktivaci widlí vyhodil ven disk do rámečku za dvě stovky a tahal ho sebou v brašně a dovnitř strčil nějaké SSD kolem 240GB za dva tisíce s čistou instalací bez balastu. Při pohledu na cenu by to vyhrál ten tebou preferovaný, s přihlédnutím k velikosti budoucího externího disku, mírně silnějšímu procáku a silnější grafice by to mohl vyhrát ten dražší. Oba modely mají zdá se matný povrch displeje, takže to by mohlo být ok.

Otázka samozřejmě je, jak moc jsi ochotný hrát si s noťasem. Práce je to na den až dva. Ale zase na druhou stranu výkonově získáš noťas z cenové kategorie o 10k výš.

Dodatek pro Mela: Heureka nebo ten obchod se u toho Lenova plete. Taky jsem si v první chvilce řekl, že je to bomba a stačí jen dokoupit ramky a ssd, ale pak jsem si prošel jednotlivý obchody a zavládla nejistota.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Výběr všestranného notebooku - od Kodos - 18.08.2016, 12:36
RE: Výběr všestranného notebooku - od Elevea - 18.08.2016, 13:31
RE: Výběr všestranného notebooku - od Dex - 26.08.2016, 11:25
RE: Výběr všestranného notebooku - od Dex - 06.10.2016, 20:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)