Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub mániček, aneb vše o dlóhých vlasech
#1
Podobné téma tu není (aspoň sem ho nenašel). Tímto tedy vyhlašuju první setkání klubu mániček, na úvod hned pár otázek, aby se nám rozjela diskuze. Jak máte kdo dlóhé vlasy a kolik roků už je máte? Kolik vám (zhruba) měří? Jak se o ně staráte/co používáte za přípravky? Přináší vám vaše délka radosti i strasti? A jaké? Máte nějaké vtipné, vlasové příběhy?
Začnu tedy. Vlasy dle slov kadeřnice už měří nějakých 74-75 cm, ano, třičtvrtě metru. Rainbowlaugh Pěstuju je snad nějakých 7 let a od doby, co to šlo dát za uši, resp. do culíku, mi vlasy přinášejí většinu času radost. Mám rád, když si s nima vítr pohrává, když s nima možu na koncertech třepat, když si je češu, prostě je miluju. Zvláště miluju ty obdivné pohledy: "vau, ty sou fakt krásné!", hlavně od slečen. Rainbowkiss Akorát je teda díky této délce už většinou musím nosit v culíku/copu...Ono není zrovna dvakrát příjemné, když si je přiskřípnu ve dveřách, nebo když si je nechtěně zamotám do křaku. V culíku je aspoň toto nebezpečí velmi minimální.

Asi před třema týdnama sem zažil velmi zvláštní příhodu. Jedu si takhle dom na kolej a v buse je vedle mě pán, které mi říká: "fuj, ty máš dlouhé vlasy, jdi pryč ode mě!". Jenže, ono nebylo kam jít a on ještě do mě strčil prstem. Vystupoval na další zastávce a já si jen pomyslně poklepal na čelo nad tím, co se stalo.

Tož co vy a vlasy?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Klub mániček, aneb vše o dlóhých vlasech - od Hwězda - 07.11.2016, 21:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)