Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
#21
Poslední dobou jsem přestala dokončovat svoje obrázky - tenhle měl být původně udělán v počítači (jako vector, přesněji - tohle byl jen podklad), a tak jsem okolo kreslila pár návrhů na ty plakáty a tak... no, nedopadlo to dobře. Tutti jsem nechala jako původní, ale dál jsem už nepokročila, poněvadž vždycky to tím vybarvením/doděláním pokazím  Rainbowlaugh musím být v té náladě - a tu nemám zrovna dvakrát často. Na ty dva obrázky jsem opravdu pyšná, hlavně proto že to byl jediný den, kdy mi šli nohy a poníci nevypadali jak šikmooký hroši.
No... nemám s tím nejlepší zkušenosti. Snad stokrát jsem jako malá byla zkydnutá za to, že jen kopíruji a sama nedokáži nic nakreslit, plus když se dívám na hodně jiných kreslířů, každý má vlastní styl zobrazení poníka. Proto se snažím najít ten svůj vlastní styl, který bude něčím jiný - budou mít delší nohy? Budou mít podivné oči? Budou mít nějak zajímavá kopýtka? Když jsem udělala zase ty dva zmíněné obrázky, říkala jsem si "Hurray! Konečně jsem našla svůj styl!" bohužel, po dvou dnech jsem to totálně zapomněla a už jsem to nedokázala znova napodobit - a tak zkouším dál...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 08.04.2017, 20:25

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)