Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky na vlastní nebezpečí!
To už je to půl roku co jsem něco naposled přidala? Rainbowderp Plus koukám, že většina mé tvorby přestává fungovat a zobrazovat se (Edit - i teď jsem měla problémy obrázky nahrát, vypadá to že sta.sh nějak blbne. Jeden obrázek se mi pokazí, tak ho zkusím nahrát znovu a když funguje, pokazí se mi jiný. Proto se předem omlouvám a některé obrázky budou v příšerné kvalitě).

Tak tedy od začátku. 

V prosinci/lednu jsem přešla na CSP a práce v něm mě ohromně baví Pinkiesmile (i když začátky byly trochu těžké). Tenhle nedodělaný obrázek spíš sloužil k testování štětců a stylu poníků. Zajímavé je že přestože se mi zobrazuje šedivě, na něčích mobilech/pc se může zobrazit zelená či modrá. Budu ráda za jakýkoliv feedback ohledně barvy, je totiž pěkná šance že mám špatně nastavený monitor Facehoof  
[Obrázek: woona_by_jita23_ddf161r-pre.png?token=ey...TH_TrgwXyI]
 

Pár nedodělaných návrhů na logo, ty dva poslední měli být animovaný.
 
[Obrázek: ddf178w-a8274059-89a6-4b32-8291-31b9052d...rhrC3ncNwg]

[Obrázek: ddf1793-794ca581-3fe1-4945-bd6b-d54464d8...Hjyno8lDKI]

[Obrázek: ddbim2z-24e35b1f-ec79-4075-8134-e289fbb0...1JN5djJIEA]
 

Art Trade
[Obrázek: b_l_e_p___art_trade_with_thebigearredbat...aNK-25xzSE]

Designy na NNG soutěž. 
Už nikdy v životě se nechci pouštět do další art soutěže Rainbowlaugh sice byl na ní... měsíc? Dva? čas, ale i tak jsem většinu obrázků dodělávala poslední večer před uzavírkou, kdy jsem to už málem zabalila a zvládla to jen pouze se sudem kávy. Mockrát děkuji Eugenovi za pomoc na fialovém kapitánovi, dost mi pomohl opravit stínování a kdyby mě nemotivoval, tak bych se na to v půlce vykašlala. Díky moc Pinkiesmile  
Poslední dva obrázky jsou pouze "WiP"/oříznuté ukázky, sice jsem je poslední večer stihla vesměs dodělat, ale nejsem vůbec na ně pyšná. Nakonec jsem je ze soutěže "vyřadila" a dala je pouze jako bonus.
 
[Obrázek: captain_02_by_jita23_ddf17sn-pre.png?tok...xFUJADkC88]
[Obrázek: alt_seagull_by_jita23_ddf17t2-pre.png?to...7j1BTe5B4E]

[Obrázek: dd67mx8-8f7f8173-2e7a-4acd-9726-45231acb...rlbdcf_wo8]

[Obrázek: ddf18cf-1f1cde69-1ca2-4a36-bd51-dcd5e0c3...Jo14GlwkIw]
 

Obrázky z EQD Training Grounds, chtěla jsem se zapojit, nakonec jsem to ale vzdala.
 
[Obrázek: _atg__festival_dress_up_by_pidffee_ddbi8...yvrBEjWRrM]

[Obrázek: _atg__umbrella_by_pidffee_ddblbg7-fullvi...KFCRmd4KVI]
 

Mé "nejnovější" obrázky, všechny jsou ještě rozdělané. Dlouho se trápím s pochopením sféry, kvůli čemuž jsem si udělala na nějakou dobu od kreslení pauzu, a... docela se to negativně projevuje  Rainbowlaugh První obrázek je další Art Trade, dále menší pokus s barvami (obrázek bez náčrtu, prostě jsem jen něco namalovala), krajinka, další návrh na logo (kdo uhádne o jakou onlinovou hru se jedná, dostane zlatého ponyšťáka) a nakonec můj úplně poslední obrázek, kdy si hraji s novým stylem. Hřívy + další chybky budu ještě předělávat Twilightsmile 
(Poznámka - z nějakého důvodu bot dedukuje více jnež povolené množství obrázků, proto jsem některé z nich dala do odkazů.  Ughhhhh tohle je snad zlý sen)
 

Jestli letos budu mít dobrý rozvrh hodin, mám v plánu se zapsat do hodin kreslení/kresby figury, abych doprčic-krucinál-konečně se po několika letech nějak posunula  Ajbemused
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 25.11.2016, 21:07
RE: Obrázky na vlastní nebezpečí! - od Jita32 - 28.08.2019, 19:52

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)