Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Povídání z literárních srazů
#1
Moji nejmilejší,
možná jste již zaznamenali, že se v Praze čas od času uskuteční nějaký ten sraz. To by nebylo nic neobvyklého, přece jen srazy se konají a konat snad budou. Občas se ovšem krom klasických posezení v hospůdce sejde i tématicky zaměřená parta - většinu (vlastně všechny) můžete potkat především v literární sekci, kde shromažďují své povídky a dokonce čtou i povídky jiných. Jindy tato banda taky bývá označována jako "literární mafie", ale co je na tom pravdy... ví jenom Bůh. Nebo Celestie. Či snad Enlil a Ninlil?

Fajn, teď bez okecávání. Takhle jsme se jednou sešli jako docela početná parta (9 lidí nás tam bylo myslím nejvíc?) a tak ze zápalu jsme si schválně zkusili na zadané téma napsat kratší povídky, které jsme měli zveřejnit i na fóru. Povídky mi nakonec do mailu přišly tři, a to od Zmoka, Mácamana a Jamise. Kde se schovaly ty další, to už záleží na samotných autorech. Pokud by se ovšem našel ještě někdo, kdo tam s námi byl a chtěl by to poslat, klidně pošlete. Sama jsem zjistila, že při posledním pádu systému se mi vytratila i ta moje a originál na papíře mám zahrabaný doma v dokumentech, takže ho teprve budu znovu přepisovat.

Našim tématem byla...
MLHA

Příjemné čtení přejeme. Pinkiesmile

Jamis
Mácaman
Zmok
"Ať se děje cokoli, nikdy se nevzdávej sebe, svých přátel a snů."

Blog
Něco málo z tvorby
Avatar má na svědomí Ema Windpower. Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Povídání z literárních srazů - od Katrinka - 10.01.2017, 22:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)