Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 6: Forever Filly
#6
Môj názor na túto epizódu sa v mnohom líši od ostatných. Kým všetci pochopiteľne boli na strane Sweetie Belle a možno im Rarity prišla trochu (či možno viac) prehnaná, ja som sa tu naopak dokázala najlepšie vžiť do jej role, hoci lekcia bola samozrejme zo strany Sweetie Belle. Táto epizóda mi len znovu pripomenula krutý "nádych reality"... Nie však medzi súrodencami (tých síce mám, ale zvysoka na mňa kašlú), ale kvôli faktu, že život plynie príliš rýchlo a ľudia sa vekom menia -teda okrem mňa, čo stále ostáva rovnaká.. Je pre mňa hrozne ťažké sa zmieriť s tým, že si nikdy nenájdem oporu a kamarátov, obzvlášť medzi rovesníkmi, keďže všetci v mojom (a vyššom) veku sú už záujmami a činmi na úplne inej úrovni. Ja žiaľ očividne ostanem navždy "dieťaťom" (hoci mám na to aj oveľa vážnejšie dôvody zdravotného charakteru). Takže sa viem s touto epizódou perfektne stotožniť, aj keď ma z tohto hľadiska skôr zarmucuje. Napriek tomu a svojej jednoduchosti a predvídateľnosti má pre mňa veľkú hĺbku a patrí medzi moje obľúbené.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 6: Forever Filly - od Dragonalicorn - 06.05.2017, 19:36
RE: Epizoda 6: Forever Filly - od Azuliana - 07.05.2017, 13:53
RE: Epizoda 6: Forever Filly - od Quint-t-W - 07.05.2017, 15:19
RE: Epizoda 6: Forever Filly - od Inlustris - 09.05.2017, 10:57
RE: Epizoda 6: Forever Filly - od Frolda - 08.12.2017, 15:00
RE: Epizoda 6: Forever Filly - od Annabell - 08.12.2017, 19:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)