Anketa: Jakou rasu má vaše ponysona?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Zemní pony
21.57%
11 21.57%
Jednorožec
29.41%
15 29.41%
Pegas
27.45%
14 27.45%
Netopýří poník
5.88%
3 5.88%
Alicorn
1.96%
1 1.96%
Měňavec (changeling)
1.96%
1 1.96%
Zebra
0%
0 0%
Jak
0%
0 0%
Gryf
1.96%
1 1.96%
Hipogryf/seapony
0%
0 0%
Jelen
1.96%
1 1.96%
Kirin
1.96%
1 1.96%
Drak
1.96%
1 1.96%
Kombinace dvou a více ras
1.96%
1 1.96%
Jiné
1.96%
1 1.96%
Celkem 51 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponysony a co o nás říkají
#9
*povstane ze zapomenutých hlubin internetu*
Tohle vypadá zajímavě!  Pinkiehappy

Vždy jsem myslela, že jsem jediná, koho zajímá, kolik myšlenek a nápadů se skrývá za takovou "obyčejnou" postavou, jako je sona. xD Věřte nebo ne, ale pro někoho je to dost zajímavé počtení. :3

Má ponysona od svých začátků prošla řadou změn. A když říkám řadou, myslím tím přímo davem. Dřív mě to trochu štvalo, ale povedlo se mi se uchlácholit tím, že ponysona je mým obrazem a stejně jako se postupem času měním já, mění se i ona. Koho by zajímalo, jak takové změny mohou vypadat, pokračujte spoilerem.
Úplně první návrh jsem provedla v pony creatoru před milionem let. Jmenovala se Heaven Swirl, byla pegas s rudou rozcuchanou hřívou - protože jsem měla ráda rudou a ta hříva se mi líbila - pihy, protože Applejack. Zbytek byl čistě estetický.

Jak se mi s časem vpíjeli poníci do žil, začala jsem kreslit a Heaven Swirl jsem předělala, protože jsem nechtěla mít poníka z creatoru. Nově vzniklá verze nesla i nové jméno - Violet Sprinkle. Zůstala pegasem, proto se mi vždycky líbila představa lítání - ale jako pták, ne jako v letadle. Z rozcuchané hřívy se stala uhlazená hlavně proto, že mě prostě v té době nic lepšího nenapadlo. Červenou jsem měla ráda stále - proto ten šátek na hlavě. Líbil se mi ten nápad, třebaže bych to tak sama nosit nemohla. Modré oči, aby šli spolu se zbytkem barev. CM jako kapka, protože pegas přeci musí mít něco společného s počasím! A čtveřice šipek, které jsem v té době kreslila všude. Symbolizují více možností, že se vše nemotá jen kolem té jedné kapky uprostřed. Nakonec změna barvy hřívy na růžovou - to jsem sama nikdy nepochopila, protože růžovou jsem v té době dost odsuzovala. Ale nějak mi tam padla, tak jsem si začala říkat, že je to fuchsiová, takže ne růžová, takže to ničemu nevadí.

No pořád jsem nebyla spokojená, stále to nebylo ono. Během krátké doby jsem vystřídala mnoho různých stylů hřívy, kterou jsem se snažila napodobit můj skutečný stav na hlavě. Marně. Tak jsem alespoň změnila barvu očí, aby odpovídala té mojí. Zelená. A s tím jsem změnila i CM, které teď už tolik nepasovalo do barev a tak jsem z kapky udělala jednoduchý zelený kompas. Boj s hřívou jsem na čas vzdala a ustálila se na krátkém střihu s běžným rozčepýřením. Ponysona získala s tyrkysovým šátkem i změnu jména na Winy Sprinkle. Občas měla brýle, když jsem nebyla líná je kreslit.

Další změna přišla rychle ve formě nového CM, to staré nové nebylo zdaleka podle mých představ. Spolu s tím jsem si uvědomila, že k jménu mé ponysony už se nic neváže, protože kapka z jejího znaménka zmizela už dávno. Chtěla jsem něco více "svého". Tak přišla ke svému stávajícímu jménu Wild Prairie.
Její cutie mark a jméno byly dva základní kameny, které daly vzniknout aktuálnímu vzhledu mé ponysony.

Moje ponysona se jmenuje Wild Prairie. Wild, protože jsem chtěla něco začínající na "W" a Prairie, aby to bylo něco s přírodou a zároveň neobvyklé.
Je to zemní poník, leč do nedávna byla pegasem. Pegasem, protože mám pegase ráda, líbí se mi představa létání a obraz určité svobody. Už dlouho jsem ale byla přesvědčována svým okolím, že jsem vlastně mnohem víc "nohama na zemi", než kde kdo z mých přátel. Zemní poníci se navíc mohou pyšnit tím, že i bez křídel či rohu si dovedou v leckteré prekérní situaci poradit po svém. Jednoduše jsem zjistila, že si více užiji výsledek, vynaložím-li pro něj větší úsilí.
Sem tam se jí třpytí hříva, protože je z části crystal pony. Nikdo neví, z jak velké části. Nikdo jiný z její rodiny není crystal pony.

Prairie má zelené oči, protože i já mám zelené oči. Hříva je tak trochu rozlítaná. Nemám tak husté vlasy, ale symbolizuje to hlavně to, že nad jejich úpravou netrávím zrovna moc času. Barva hnědá - moje vlastní - s různými hnědými melíry. Ne, nemá barvenou hřívu. Když jsem ještě ani já neměla barvené vlasy, měla jsem je tak zvláštně vyšisované, že to vypadalo, jako bych měla melíry. Lidi kolem se mě ptali, jak jsem to barvila a já na ně na oplátku nechápavě zírala. xD Teď už to vidět není, ale u ponysony mi to přišlo jako zajímavý nápad. I když si tak každý, kdo se jí rozhodne kreslit, prochází svým malým osobním peklem. (Ahoj Mesu. xD)

Tělo má béžové. Sama normálně holduji spíše tmavším barvám, i když ty o mě moc neprozradí. Béžová ano - živá, radostná a veselá. Tak jsem u ní zůstala.
Na těle má různé světlé znaky a skvrnky - vyjadřuje hravost.
Má víc osrstěná kopýtka, protože se mi líbí, když můžu kreslit výrazněji srst - důraz na detaily, krása detailu.

Nosí brýle a kolem krku šátek, který má svázaný tzv. uzlem dobrého skutku. Taky mám brýle a šátky sice nosím častěji na ruce než na krku, ale "dobráček" mám za to vždy uvázaný na tkaničkách od mikiny.

A teď ta část, nad kterou jsem strávila nejvíce času: Cutie Mark!
Stylově jsem se nechala inspirovat skautskými nášivkami. Jde o dřevěný kompas ukazují různé směry - možnost volby, výběru, symbol toho, že jeho středem jeho význam nekončí (tj. mám mnoho zálib a koníčků a vybrat značku symbolizující jen jeden z nich mi nestačilo). Ve středu kompasu jsou lipové lístečky - příroda, vlast. Listy jsou dva, protože jeden by tam byl sám a tři se tam nevešly. Twilightsmile

Povahou kopíruje mě, ale ve zkratce - veselá, optimista, je pro každou legraci a nejradši se zapojuje do šílených nápadů svých blízkých nebo je sama vymýšlí, když může pomůže, tvrdohlavá, má ráda pořádek a ráda organizuje, ale není schopná si zorganizovat vlastní čas. Introvent, přestože by to do ní jen málo který poník řekl.
Příběh jsem nikdy moc nepromýšlela, skládá se spíše ze všemožných radostí a strastí každodenního života. Nicméně v Equestrii bydlí na kraji White Tail Woods v domě postaveném na stromě. Podílí se na vedení tamního kempu, který působí jako zázemí pro táborníky, výletníky, ale i různé zážitkové a vzdělávací akce, zájezdy nebo semináře, při jejichž pořádání také mnohdy přiloží kopýtko k dílu.

[Obrázek: wild_prairie_vector_by_ruushiicz-dbm6qa8.png]
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ponysony a co o nás říkají - od Dyonys - 05.11.2018, 08:26
RE: Ponysony a co o nás říkají - od Arrac - 05.11.2018, 22:57
RE: Ponysony a co o nás říkají - od Ruushii - 06.11.2018, 14:29
RE: Ponysony a co o nás říkají - od Jamis - 21.11.2018, 02:18
RE: Ponysony a co o nás říkají - od Jamis - 27.11.2018, 11:44
RE: Ponysony a co o nás říkají - od Fun1k - 27.11.2018, 22:53
RE: Ponysony a co o nás říkají - od Jamis - 16.07.2020, 13:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)