Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony: Rainbow Roadtrip
#7
weeee.... a taky přidám své dojmy, když už jsem přestala komentovat episody Pinkiehappy

Přiznám se, že jsem také vinna z přílišného očekávání. Ale pro poně živýho, hodinový speciál s filmovou animací? Kdo by nečekal něco velkého!
I přesto ale, že jsem čekala něco "akčnějšího" (celé mi to dost připomínalo Starlightinu premiéru, tak asi odtud ta očekávání), nejsem vlastně zklamaná? Pořád jsem si příběh užila. Pohodová, odpočinková story. Všechny mane6 měly nějaký svůj screen time, což je u mě jedině plus. On si mě stejně celý speciál získal už tou slice-of-life interakcí na začátku.
Nové postavy byly zajímavé a bože, ten přízvuk!  Raritystarry
Písničky super, mohla by se později někde ukázat delší verze té úvodní, nestěžovala bych si. Rainbowlaugh
Nějak mi vůbec nevadilo, že tu vlastně vůbec nebyl žádný záporák, kterého asi spousta lidí očekávalo. Někdy se prostě stane něco špatného a nemůžou za to kdo-ví-jaké zlé síly nebo hříbata posedlá mocí. Boj "s neexistujícím nepřítelem" je taky fajn. Twilightsmile (a největší záporák tam stejně byl ten duhový billboard!)
Při porovnání s filmem vidím jeden ohromný rozdíl. Zatímco během filmu se v krátkém čase dělo na můj vkus až moc věcí, tady se zase v relativně dlouhém čase nestalo "skoro nic". Mě osobně to asi ani tak nevadilo, jen mi přijde zajímavý ten skok z extrému do extrému. xD
A v neposlední řadě jsem vděčná za Toon Boom styl, je prostě hrozně cute a je radost se s ním setkat i jinde než ve filmu. Twilightsmile
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
My Little Pony: Rainbow Roadtrip - od Ruushii - 30.06.2019, 08:34
RE: My Little Pony: Rainbow Roadtrip - od Ruushii - 30.06.2019, 21:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)