Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo.
#2
Divoké začátky, počáteční opatrnost, neznámí lidé a první srazy v Tečce, které se po 11. hodine velmi intenzivně zvrhávali po četné konzumaci Shreka do brzkých raních hodin (pač se spíš čekalo na první vlaky než přespávalo, jako později). Hromadné skládání peněz, aby se zaplatila barmanka aby tam s náma zůstala ještě o pár hodin déle a my nemuseli mrznou venku Rainbowlaugh

Vysolit 120.000 za skupinové letenky a ubytko pro groupu na Crystal Fair, BUCK či Bronydays taky bylo docela znervózňující, ale žádnej provar nakonec nebyl, roky zkušeností z cestování do Anglie a po Evropě se holt hodili. První GalaBus, kterej se 2 tejdny před odjezdem proměnil na shitstorm ale zachránilo se to. Zakládání spolku pač sleva na pronájem pro první mega akci ne-conu, to byl solidní rachot na otočku z Hradce do Prahy podepsat nějaké neznáme dokumenty s neznámými lidmi. První Czequestrie která se 14 dní před conem taky proměnila na solidní shitstorm ale conguidy přisli asi 20 hodin před začátkem a nakonec v pohodě Rainbowlaugh Za mne se tyhle počátky projevili těžkým crisis a & time managementem. A to samé na fóru, fighty, shitstormy, bany a další byly na denním pořádku, jsem rád, že v dnešní době si tohle může užívat jiné party na různých komunitních Discordech Rainbowlaugh

Roky uplynuly a jsme tady a teď, ač osobně již taky mám jiné zájmy a zejména díky Covidu se hromadné setkávání rozdělilo na vlastní skupinky, které jsou spojeny svémi zájmy a je to celkově chudší na akce a nevím, zda se lidi zase dokážou dostat ze své ulity a vpustit do svých kroužků nové lidi. Čas ukáže a s G5, která má našlápnuto na decentní nástup bez konání většího provaru, tak tu nějaká úrodná půda je na dalších 10 let.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo. - od Melgarh - 12.10.2021, 11:24

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)