Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nejméně oblíbená postava z My Little Pony
Ahoj. Je pravda, že jsem to psal před spaním a psal jsem to narychlo. Jen mě mrzí, že Shining se moc do problémů nezapojuje. Když se podívám na Twilight, tak stále něco řeší. To stejné princezna Celestie s princeznou Lunou. I děvčata se snažily pomáhat přes celou Equestrii. Dokonce i Stygien pomáhal starším Mane 6. On, na to že vypadá jako bojovník, mi připadá spíš že se problémům nevěnuje a Equestrii pořádně nebrání. Twilight byla mnohokrát v problémech a on jí neuměl jako brácha pomoct. To mě trochu naštvalo. Já jsem se ho snažil vyobrazit podle svého obrazu v mém příběhu. Během letošní literární soutěže jsem se ho snažil vystihnout v takovém hrdinském kabátu. Aby jsi nemusel číst můj literární projekt (nechci tě tím otravovat), tak ti zkráceně řeknu že dokázal uchránit své kamarádky před králem Sombrou. Chtěl jsem z něho udělat pašáka (nenapadá mě jiný výraz).
Možná že to trochu přehnal (celka se stydím za to, chápu tvoji odpověď) ale jen jsem ho chtěl vydět, jak se dokáže postavit za své přátelé a rodinu. Já si toho moc nevšiml.
Knížku už jsem dlouho nečetl. Četl jsem jich několik, ale nyní se snažím věnovat práci a mému kanálu. Pinkie Pie samozřejmě mám rád a strašně se mi líbí v příběhu Pinkijiny předtuchy (chudák Twilight, která si tam něco vytrpěla). Dalších příkladů bych mohl napsat víc.
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - od Mondrogar - 17.01.2012, 22:23
RE: Nejmén - od Ragna - 12.05.2012, 08:40
RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - od Návštěvník - 28.01.2013, 17:59
RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - od Návštěvník - 01.04.2013, 02:55
RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - od .Keira. - 03.05.2013, 14:05
RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - od .Keira. - 03.05.2013, 15:22
RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - od PonyMetalhead - 23.01.2017, 20:07
RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - od Joey Small Owl - 20.12.2019, 23:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)