Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nezrucne malovani custom poniku
#1
Lightbulb 
Toto je "plod" 2.heho Prazskeho srazu, kdy jsem si rekl, ze kdyz uz tu je tolik tvorivych poniku, tak proc se nepridat...

Skocil jsem si do hrackarstvi na Flore, tam meli jediny posledni!! Blind bag.. tak jsem nevahal a bral netusic co je ve vnitr.. byla v ni "Special" edition Twillight sparkle (komplet nedobarvena v zakladni barve) coz se mi i docela hodilo do kramu.. nebo jsem si to aspon myslel..

Nicmene! Jakozto prvni custom, jsem se naucil ze clovek potrebuje mit stetce ktere se nerozpadaji pod rukama, mit DOST silne svetlo a taky i treba barvy ktere se daji vubec pouzit.. pouzite barvy jsou hodne improvizovane a michane za behu...

Puvodne jsem chtel napsat pribeh k tomuto Customu ale nakonec casova tisen vyhrala Twilightoops

Nicmene prezentuji svuj prvni custom:
Twillight "Warrior" Sparkle!

[Obrázek: twillight_warrior_sparkle_by_thegolden_d...59b0cp.jpg]

DevArt link: http://thegolden-dragon.deviantart.com/a...-317961097

Foceno mobilem (Xperia Neo 8 MP s bleskem), v "realu" to vypada o dost lip plus odreny mec tez zapada lepe nez na obrazku :S
Poznamka k "meci" - ten tam jen tak nevysi, ale smichanim Chaos Black a Polished blue jsem udelal takovy opasek na kterem drzi, bohuzel mobil fotak s bleskem to pohltili.

Nejtezsi - Detailovani hrivy tak aby to vypadalo decentne, tezce pristupna mista.
Nejlechci - Cerny "ninja" oblek
Barvy:
Warlock purple - hriva/zbran detail
Warlock purple + Skull white - hriva
Polished Blue - hriva
Chaos black - Ninja oblek/zbran jadro
Red wash - poskozena pokozka+spineni obleku
Red Gore - detaily zraneni
Rusty brown - zbran detail

Snad se na to da i koukat..
-Mel
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Nezrucne malovani custom poniku - od Melgarh - 01.08.2012, 20:21
RE: Nezrucne malovani custom poniku - od Host - 08.11.2012, 21:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)