Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
GL nickname : Ghoroth
level mam asi 37 Pinkiesmile budu rád když si mě někdo přidá Pinkiehappy
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
Refly,bol som u teba .. ty nehackuješ, ty si tie gemy poctivo kupuješ Rainbowlaugh
Sound like it´s Staaaaamin´ Up time!
Odpovědět
need dis for psvita!
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
(08.02.2013, 17:36)Survivor Napsal(a): Refly,bol som u teba .. ty nehackuješ, ty si tie gemy poctivo kupuješ Rainbowlaugh

Ano, nakoupil jsem hodně, když byla ta sleva 50% na gemy. Ajsmug
Odpovědět
Yay, vám to jede? Já si to asi před dvěma měsíci chtěla stáhnout. Stáhla jsem to a když jsem to chtěla spustit, tak mi to vždy spadlo. Ten samý problém měl i brácha. Máme oba androida. Kde může být problém?
Odpovědět
Mě to po novém update vždy padá když chci přijmout nějaké srdíčko Twilightoops
Napadlo mě to přeinstalovat, ale tím bych ztratil postup ve hře, takže zatím vyčkávám a doufám, že se to spraví, má někdo podobný problém?
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
Ano, vědí o tom, je to hlášeno Gameloftu Ajsmug
Odpovědět
(10.02.2013, 12:04)Dragea Napsal(a): Yay, vám to jede? Já si to asi před dvěma měsíci chtěla stáhnout. Stáhla jsem to a když jsem to chtěla spustit, tak mi to vždy spadlo. Ten samý problém měl i brácha. Máme oba androida. Kde může být problém?

Aky mas mobil konkretne ?
Odpovědět
(10.02.2013, 16:42)Johnn195 Napsal(a): Mě to po novém update vždy padá když chci přijmout nějaké srdíčko Twilightoops
Napadlo mě to přeinstalovat, ale tím bych ztratil postup ve hře, takže zatím vyčkávám a doufám, že se to spraví, má někdo podobný problém?

Mno, podle mě by jsi postup neztratil. Postup je totiž uložen na SD kartě, a odinstalací smažeš jen apk soubor v ROMce Ajsmug
Ale pokud ti to nejede teď, tak ani potom.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Odinstalací se přijde o uloženou hru.
Ja celou hru dohrál (s úpravama - některý jsou v tomhle postu). Odinstaloval. Když pak vydali vánoční patch, tak jsem hru znova nainstaloval a musel jsem začít od začátku. Postavail jsem jenom dvě budovy a od tý doby na to nesáhl. Teď když vydali tenhle Valentýnskej patch, tak jsem hru znova spustil a mám tam všude skály/kořeny a asi tak 50 paraspritů jenom na ty začáteční pozici.. Facehoof
Telefon: HTC Evo 3D - Android 4.0.3
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)