Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies a křesťanství
Taiga?

[Obrázek: fujimura2.jpg?w=245&h=505]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(01.02.2013, 10:22)Discordian Napsal(a): Taiga?

[Obrázek: fujimura2.jpg?w=245&h=505]

nene jiná taiga z Toradora
Odpovědět
Moje Taiga je 20% cooler Rainbowwild
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Už sme tak trocha OT,nezdá sa vám? Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Oba ste vedle jak ta jedle, neni to ta Taiga ale ten Taiga

[Obrázek: Kagami.Taiga.full.1137822.jpg]
Odpovědět
(25.01.2013, 20:00)Geeshta Napsal(a): Já sám jsem protestant a všechny věci si vykládám po svym, tak, jak cítim, že by to mělo být, nebo se za to modlim.
aj ja a cítim to rovnako Pinkiesmile

ako tu bolo napísané, hovoriť o kresťanstve a bronies je trochu ako miešať hrušky s jablkami...
... ale, keď sa nad tým zamyslím, tak posolstvo je podobné.. možno by mnohým kresťanom nezaškodilo viac sa upriamiť na zložku ,,tolerate", pretože láskou sa oháňa každý, ale toleranciou, ktorá k láske patrí, mnohí opovrhujú
Odpovědět
Bronies a křesťanství jsou dva nezávislé jevy Pinkiesmile toť určitě nejen můj názor.

Můžete se snažit to spojovat jak chcete, nicméně je třeba mít neustále na paměti, že korelace neznamená kauzalitu Twilightsmile přehlížení tohoto pravidla patří IMHO k jedněm z největších problémů současné doby.

Kdo neví o čem je řeč, snad mu to objasní následující příklad: "V řadě evropských regionů bylo zjištěno, že čím více čápů žije v určité krajině, tím vyšší je tam porodnost. Korelační koeficienty byly tak významné, že je velice nepravděpodobné, že zjištěná souvislost je náhodná. Jsme tedy ochotni přijmout hypotézu, že čápi přece jen nosí děti? Asi sotva."
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Promiň, já jsme jenom Gropaga a ti věří v Inglipa, ale nic víc Twilightblush
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
(24.01.2013, 16:01)Geeshta Napsal(a): Jaký může být vztah bronyismu a křesťanství? Dá se to sloučit, nebo si to odporuje? Mají něco společnýho? Jak akceptují křesťani bronyho a bronies křesťana?


Já si myslím že bronies by se měli řídit "love and tolerate", ale kdo všechno poníkům fandí je věc druhá, každý není absolutní nadšenec do poníků jako já Twilightsmile. Myslím že bronies křesťanství nijak nevadí a naopak. Ikdyž MLP není žádné náboženství, tak stále ovlivňuje dost lidí a s křesťanstvím si nijak nezadá. Vždyť obě mají patrný stejný základ a to je pěkné chování člověka k člověku a okolí. Je ovšem fakt že lidi nad námi trošku kroutí hlavami, ale proč ne? Je to logické když se najednou objeví parta "bláznů" v duhově zabarvaných kostýmech s rohama, kopytama,... a procházej se městama Pinkiehappy, prostě předstudky.Ajsmug
Cool story bro, but it needs more ponies.
SUPER PONY LVL OVER 9000!
Odpovědět
K tým predsudkom - Corwin a jeho kostým Pinkie Pie, taká krásna recesia, že hateri mohli zošalieť (a aj spracovanie bolo fajn).
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)