Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
plus kdo tam toho kolik napsal, kdo tam je kolik hodin, kdo dal kolik smajlíků Rainbowlaugh
Odpovědět
To ShoutBox bohužel neumí, je to prostě jen "hloupý řvací box". To co píšete už jsou funkce plnohodnotného chatu, bohužel. Pinkiesmile
Odpovědět
Ono je možná lepší určité věci nevědět. Ze zkušeností asi každý ví, že Drake tam sedí nonstop, pravidelní návštěvníci jsou Ant, já, Hotsteppa, Ely, Nellie, Black, Derping, nyní i Geeshta, občas cute.... a takhle by se dalo pokračovat Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Drake je Big Brother, on to má v popise práce Rainbowlaugh Ale občas je blbé, ak človek nevie, či je sám, či je na chate ešte niekto (napíšeš a 15 minút ticho)
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
To je riziko povolání Twilightsmile Nemám ani připomínku, ani návrh, ale rád bych poděkoval za nové xichtíky Twilightsmile ještě tak dvacet a možná budeme mít akorát... moustache
Odpovědět
Nevim, jestli se to tu řešilo, nechce se mi to celý listovat, ale... proč je limit hodnocení jen 2 na den? Nešli by třeba tři? Pinkiehappy
Odpovědět
No nevím jestli je to ten důvod,ale všechno se dá zneužít.I když ty tři by snad nevadily.Ovšem nevím jak ty,ale já to třetí hodnocení potřeboval jednou za celou dobu co sem na fóru
Odpovědět
Nesly by tri? Nesly. Nejdriv to budou tri, pak pet, pak deset.
Odpovědět
Geeshta: Za mě taky ne Pinkiesmile Ptal jsem se i Flaiminga, takže 3x ne, sorry Ajsmug

Už se to zvyšovalo z jednoho bodu na dva... Pinkiesmile
Odpovědět
(12.02.2013, 22:53)Geeshta Napsal(a): Nevim, jestli se to tu řešilo, nechce se mi to celý listovat, ale... proč je limit hodnocení jen 2 na den? Nešli by třeba tři? Pinkiehappy

Sim tě... Tak mu to dáš zítra Twilightblush
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)