Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.43 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak vypada vase plocha
To je jen návnada pro stolkry, pravá top secret složka bude jinde
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Jak se říká, pod lampou je největší tma, já ji úplně přehlíd Rainbowlaugh
Odpovědět
Geeshta: to bude tim, že si nemohl spustit oči z toho nádherného wallpaperu, že? Rainbowlaugh

btw tak si řikám, co to je za prokletí, ale často se mi tu stává, že něco napíšu a je to první příspěvek na následující stránce... a nejen na tomto fóru
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Ne, to bude tim, že sem se zhulil Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Odpovědět
(13.02.2013, 21:51)niemand Napsal(a): Dumbass_CZ: to je nelogický... Složka top secret má ikonu přes 1/4 monitoru... Rainbowlaugh

nevím jak to je s unity, ale v některých prostředích jde ikony překrývat, takže za ikonou top secret přes 1/4 obrazovky může být několik dalších, který už nidko na ploše neuvidí
Odpovědět
Dumbe, neměla by se ta složka jmenovat spíš "Clop secret" ? Trollestia
Odpovědět
No a tohle je moje nová plocha na novém PC :
[Obrázek: b523749195_91460032_v2.jpg?1360790918]
Odpovědět
Pinkie pie Rainbowlaugh musis ma prizvat ,zoberieme aj fluttershy
Odpovědět
(13.02.2013, 21:58)Discordian Napsal(a): To je jen návnada pro stolkry, pravá top secret složka bude jinde

Správně Twilightsmile
Ale říkat to nemusíte Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
mal som tam aj ponikov, najcastejsie rarityPinkiesmile niekedy si zapnem aj slideshow

http://i46.tinypic.com/15gtl44.jpg
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)