Anketa: Který víkend v srpnu chcete sraz?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
3.-4.8.
6.86%
7 6.86%
10.-11.8.
5.88%
6 5.88%
17.-18.8
56.86%
58 56.86%
24.-25.8
17.65%
18 17.65%
31-1.9.
12.75%
13 12.75%
Celkem 102 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno
(04.03.2013, 07:25)Dragea Napsal(a):
(03.03.2013, 11:31)Black_Sheep Napsal(a): Ve Středověký znám majitele a jsem s ním vcelku zadobře tak se ho můžu zeptat, jestli chcete

To by bylo fajn. Zeptej se, jestli nám zamluví celý jedno patro a jestli se tam bude dát promítat Pinkiesmile

Sakra, jsem se sekl a to neomluvitelně. Já měl na mysli Rytířskou to je trošku jinej lokál. A to jsem myslel že Středověká ukončila působení v Brně po těch problémech co měli.
Odpovědět
(04.03.2013, 12:02)Black_Sheep Napsal(a):
(04.03.2013, 07:25)Dragea Napsal(a):
(03.03.2013, 11:31)Black_Sheep Napsal(a): Ve Středověký znám majitele a jsem s ním vcelku zadobře tak se ho můžu zeptat, jestli chcete

To by bylo fajn. Zeptej se, jestli nám zamluví celý jedno patro a jestli se tam bude dát promítat Pinkiesmile

Sakra, jsem se sekl a to neomluvitelně. Já měl na mysli Rytířskou to je trošku jinej lokál. A to jsem myslel že Středověká ukončila působení v Brně po těch problémech co měli.

Přestěhovali se a změnili majitele... No máme tam s brňákama v pátek sraz, tak se zrovna zeptám. Pinkiesmile
Odpovědět
Proč musí být všechny srazy tak daleko Fluttercry ?

Klidně bych nějaký udělala, ale není mi ani 15, a nemám s tím žádné zkušenosti Twilightoops
Odpovědět
Možná bych i přišla pokud mi to nějak vyjde s časem.. i s kámoškou VinylkouX Twilightsmile
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
(06.03.2013, 17:54)Tobiena Napsal(a): Proč musí být všechny srazy tak daleko Fluttercry ?

Klidně bych nějaký udělala, ale není mi ani 15, a nemám s tím žádné zkušenosti Twilightoops

Také pojedu daleko, až z Plzně Raritydespair
Odpovědět
Jestli tam pojedu tak s mojím budoucím vzhledem tak si tam těžko nikdo neřekne že jsem brony Rainbowlaugh
Odpovědět
Mephis a neko z ostravy samozřejmě jedou také. A asi budeme organizovat ostravsko-okolní odjezd.
Má spisovatelská tvorba


Skype: Memphis-san
Odpovědět
I'm in. Pinkiesmile
[360NOSCOPE][MLG][YOLOSWAG]MONTAGE[420BLAZEIT]
Odpovědět
me too
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět
Zařizuje někdo pražský odjezd? Chtěl bych se přidat
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)