Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. Ostravský sraz severních moravanů
Buď rád. Moc lidí teď nemá čas se při měsíčku projít ostravským bludištěm Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Mě stačí bohatě moje kondiční chození z centra na Slezskou k ZOO (tam ted bydlím). A jednou jsem šla, už ani nevím proč, pěšky od Kotvy až na Mírové náměstí ve Vítkách.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
http://nekofoxi.rajce.idnes.cz/Bronies_Sraz lepší fotooo.
Má spisovatelská tvorba


Skype: Memphis-san
Odpovědět
Heh, tak sraz se mi líbil - díky chybě zámečku jsem ušetřil tak 300 Rainbowlaugh , akorát se to chce snažit postupně nějak zbavovat Fluttershyismu Ajsleepy
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Dobrý sraz to byl Pinkiesmile
fotky: http://nitrambro.rajce.idnes.cz/Ostrava_2_3_2013
Odpovědět
Tak jsem se snad dospal na to, abych něco málo sepsal.

Organizace tohoto srazu byla snad to nejhorší, co mě mohlo ten týden potkat !
Furt jsem cosik rezervoval, scháněl, objednával, ostatní prosil, organizoval, lítal, volal, každého sháněl,
jezdil jim naproti, utrácel, čekal, a mnoho dalších a dalších.

Jen to ptaní se ostatních ... napíšu, jestli s tím někdo souhlasí apod., nikdo se neozve, nebo max. 3 lidi Pinkiecrazy

Ale za ti všechno mě myslím čekala sladká odměna.

Přijelo mnoho příjemných lidí z mnoha koutů naší zemičky, a myslím si, že jsme se opravdu bavili.

Ať už to bylo na cestě za ostatními, při doplňování cukru, při nudlích, na hřišti, v Karolíně, v mlíčňáku,
a nebo ve Vítkovicích a nakonec při čaji v čajce, vždycky jsme se bavili. Možná proto, že do nás Pidi ládoval hned
ze začátku alkohol Pinkiecrazy

Z Vítkovic jsem měl strach, jestli to nebude někoho nudit, ale nakonec asi ne ! Však kolika lidem se poštěstí
podívat dovnitř vysoké pece ? Rainbowlaugh

Záloha ze Zámku mě mrzí, ale co. Nevadí. Za svůj život prošustruju mnohem víc Pinkiesmile

Velmi děkuji všem co se na sraz dostali.
I Brňákům, které jsem nečekal. Opravdu jsem si myslel, že to, že přijede Manďák je jen vtip Rainbowlaugh


http://imgur.com/a/9JNch#fCwv3e9 - Pár fotek. Zrovna ty fajn, kde něco bylo jsou rozmazané ... Damn it Rainbowlaugh

Možná už mám pár nápadu i na příští sraz, ale nevím, jestli na to budu mít nervy. Ale pokud jo, tak se těším.

Konec reportu. Zduř Pinkiesmile

Váš Dumbásek Ajsmug
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Ale jinak jste hodní, že jste mi napsali váš názor ... teď se mám fakt od čeho odrazit při příštím plánování Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Přesunuto do sekce Uskutečněné srazy... Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)