Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
Snad to bude v Říjnu nebo Listopadu
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Mohlo by už v září...ale dřív asi těžko.
Odpovědět
[Obrázek: Capture.JPG]
Slib.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Ano a komentář hned pod tím All of the ponies are now Alicorns! Facehoof Rainbowlaugh

Zdroj: http://www.equestriadaily.com/2013/03/season-4.html
Odpovědět
Některým by zdá se více vyhovoval " Evil/Corrupted Twilight Sparkle" /viz komentář o kus dále/ : ))

Samozřejmě, obě představy mohou být svým způsobem naplněny... : ))
Odpovědět
Don East

@MMeghanMcCarthy @Mesousa2877
And my views on feminism is why I have
such a problem I have with the Princess
angle...

Meghan McCarthy
@TheRealDonEast @Mesousa2877 In
that case, I hope to pleasantly surprise
you w/ how we handle Season 4.
Odpovědět
Vždycky, když přímo od tvůrců zaslechnu "This is the most epic thing we've ever done on Pony", tak mne ani nevím proč napadá jen "jžš, co zase vymysleli za blbost?".. (O tom, co je krásné rozhodujeme my, Strana! Pinkiesmile )
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
(25.02.2013, 23:50)RadlanJay Napsal(a): Nope. Jestli bude pvrní dvojdíl stejný jako kniha, bude se to zřejmě točit kolem Twiligh a Cadence. Možná, nepotvrzeno.

Pokud se nám Cadance a Twilight nepoučí z historie, můžeme jednou očekávat slušné deja vu Ajsmug

[Obrázek: mlp_lest_we_forget__spoiler__by_loceri-d5u8omv.png]
racist barn racist barn 1 2 3 4
YouTube: http://www.youtube.com/user/nitramcz DeviantArt: http://nitramcz.deviantart.com
Odpovědět
Epické? A nefeministické?

Uh, aby neplánovali setkání alicornic Luny a Celestiny s hřebci - alicorny, ke kterým hledali cestu po tisíc let... s následující svatbou a zplozením většího počtu malých alicornů... .... kteří, až dorostou, se budou dále rouzmnožovat. Nesmrtelní, nestárnoucí alicorni, co nemusejí jíst (viz Luna na měsíci), ale přesto si dopřávají, co vládnou nezměrnou mocí (a ambicemi) a co je pro ně svět (a děti jejich dětí a děti dětí jejich dětí atd.) stále menší a menší.... aby nakonec vzlétli ke hvězdám, aby hledali pro sebe světy, kde by je jejich obyvatelé uctívali jako bohy.

....
Odpovědět
...

a pote by prisli oni.. samotna temnota... Reaperi.
Jeden svet po jednom by devastovali, nicili a sbirali puvodni obyvatele aby dokoncili davno predprogramovany 50.000-lety cyklus sberu vseho ziveho a inteligentniho zivota. Az nakonec by zustala Equestrie.. a i pres spojeni vsech sil Alicornu v galaxii by to nebylo dost a cyklus by byl dokoncen.

A cely cyklus pomalinku, ale jiste zacina nanovo.. Welcome our G5 new-born cuties-Overlords! Pinkiehappy

Jo.. to by si Hasbro posmaklo Rainbowlaugh



Materialu na S4 je vice nez dost.. jak uz bylo opakovano.. Griffin empire.. Saddle Arabia.. Fillydelphia a Manehattan (alias Rychle Sipy = CMC v Manehattenu). Tez historie je pres tisice let.. nebal bych se ze to bude nuda ve svete Equestrie Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)