Hodnocení tématu:
  • 21 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Froldova kouzelná klávesnice
Asi si vitisknu tu první čast a svážu. To bude dlouhá doba než se zase objeví další díl.
Má spisovatelská tvorba


Skype: Memphis-san
Odpovědět
Ať žije recyklace Rainbowlaugh

Další kapitola Steam Punku

Kapitola 33 - Rozhovory

Ať se vám líbí!
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Aha, takže jsme jednu kapitolu svým způsobem pomohli napsat i já s IDem, koukám Rainbowlaugh Ale je vidět, žes to i upravil, aby to sedělo Pinkiesmile
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
Nejsem blbej Rainbowlaugh. Řekl jsem si, že je to příliš dobré aby se to jen tak válelo v profilech Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Jo reciklace 4 ever.
Má spisovatelská tvorba


Skype: Memphis-san
Odpovědět
Vážení přátelé,

dnes byla napsána poslední kapitola první části fanficu Steam Punk.

Kapitola 34 - Odlet

Když jsem to v říjnu začal psát, říkal jsem si jak to bude těžké a co o tom vlastně napíšu. Ostatně ty první dvě kapitoly, byl to spíš rozjezd. Teprve od půlky té třetí až do konce byla ta správná psací nálada, která mě donutila, udělat z toho zatím moji největší práci. V současnosti má Steam Punk něco kolem 48 tisíc slov, což není špatný výsledek. Tedy, alespoň na mě.

Ať se vám dnešní kapitola líbí. Než udělám maturitu (tedy do června/července) nebudou žádné další povídky Twilightoops
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Nevím proč mě to napadlo až teď, ale minimálně pro mě to bylo v něčem podobný seriálu - na každou kapitolu jsem se těšil, každá se mi líbila, konec jedné části skvělý a teď to vyšlo i tak, že budu muset čekat dlouhé měsíce na druhou část Rainbowlaugh Každopádně jsem se během čtení bavil a jsem zvědav, co připravíš v druhé části (a samozřejmě hodně úspěchů u maturity, ta je přeci jenom o dost důležitější Twilightsmile )
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
Takže mám napast zhodnocení dobrá. Příběh byl ze začátku trošku těžkopádnější ale posléze se rozjel do vysokých obrátek ale parkrat hodně nepěkně zakopl a ukázaly se některé nezajímavé kapitoly. (na ukázku třeba předposlední kapitola.) Celkové hodnocení Volume1 je takových...90/100

[Obrázek: good_job_red_ribbon_T.png]
Má spisovatelská tvorba


Skype: Memphis-san
Odpovědět
Zbrusu nová povídka

Sen
Sen
Krátký popis: Zdál se mi sen, který jsem přepsal do podoby fanficu. Nicméně, věřím, že se vám bude líbit.

Ať se vám líbí!
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Kurňa. Ten název se skoro přesně shoduje s názvem povídky, který jsem tu chtěl dát v pondělí ... akorát můj je sweet dream ... a podle názvu hádám, že i obsah asi bude trošku podobný Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)