Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmokovy kreace
Ale nežikej že to vypadá blbě. Je to prostě jinej postup, a vytáhne to z tebe zas něco jinýho. Četl jsem že správnej umělec musí umět něco udělat i rychle a efektivně když nemá čas, a když čas má, tak dlouze a s kvalitními detaili Pinkiesmile Mě třeba Chrysalka připadá dobráPinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
To jo, chce to jinej přístup. Asi si dneska dám další půlhodinku :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Další půhodinovka. No vlastně jsem jí stihnul za míň než 25 minut. Stejně jako minule jsem to streamoval.

A to je důvod proč je sem dávám. Na takovou tvorbu se na streamu dobře kouká, protože je to akční a furt se něco děje, žádný patlání detailů. A tak by bylo prima, kdyby se přidal ještě někdo další, a já nemusel čekat jenom na Antošíkovy livestreamy ;-)
[Obrázek: octavia-30min.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Vylepšil jsem obrázek s Derpy.
[Obrázek: autumn_derpy___enhanced_by_zmok-d5xmxmu.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
No, zlepšil si vše, co mi na to mvadilo. Přidané rádobny čáry "kartáčem" odstraněj rozmazanost a dodaj určitý detaily, zostření lístků žlutejch v popředí a červených lístků v pozadí má svůj efekt, stejně jako úprava barev a světla u Derpy. Přidání listů i na levej strom podle mě taky pomohlo expezici.

Teď z toho jen zase udělej wallpaper a budu navýsost spokojenej Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Jó, v podstatě jsem dodělal to, co jsem chtěl dodělat už na začátku, ale nechtělo se mi do toho. Ještě by se něco našlo, ale do toho se mi zas nechce teď. No třeba se jednoho dne objeví třetí verze.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Zkoušel jsem takovej ten druh divně osvětlenejch nočních obrázků. Zabralo mi to asi 2,5 hodiny. Na černym pozadí se mi maluje dobře.

Je to Luna vyvolávající polární záři.

[Obrázek: princess_luna_forming_northern_lights_by...5z2qbe.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Ten obrazok je po technickej stranke kvalitny a malo kto tu dokaze pracovat na takej urovni, ale inac mi pride ten obrazok taky hluchy ... nedostatok prostredia, slabo zvyraznena tvar, monotonnost? neviem, nieco mi tam proste chyba po emocionalnej stranke.
DABASteam


Odpovědět
Mě se ten obrázek líbí v jednoduchosti je krása Pinkiesmile
Odpovědět
bože to je prostě nádhera Rainbowkiss

tak a mám nový WP Rainbowlaugh přesně něco takýho jsem potřeboval
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)