Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies a křesťanství
Vím, že to není úplně vhodné, ale vypadá sympaticky Pinkiesmile
Je pravda, že volby konkláve jsem sledovala, i závěrečný ceremoniál a člověk se neubrání jakémusi posvátnému obdivu k celému aktu.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
A to jsem v skrytu duše tajně doufal, že papežem se stane černoch Rainbowlaugh
Mimochodem taky bych se zařadil k Christian-bronies (křesťan jsem tak z 75%, nepatřím k žádné církvi).
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
No bylo by to zajímavé... každopádně je papež František vůbec první neevropský papež.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(13.03.2013, 22:24)Azuliana Napsal(a): No bylo by to zajímavé... každopádně je papež František vůbec první neevropský papež.

[Obrázek: picard-facepalm.jpg]

Papežové z Palestiny, Afriky a Turecka are not impressed. To bylo spousta takových herpderpů že nebyl žádný papež z Afriky a mimo Evropu...
"I would not harm thee for all the world, friend, but thou art standing where I am about to shoot." - amišské přísloví
Cynický brony, který z vašich frou frou lovey-dovey příspěvků nejspíš facepalmuje.Facehoof
Odpovědět
Oki, už mlčím... a příště si radši ověřím informace Pinkiehappy

"Jorge Mario Bergoglio je vůbec prvním latinskoamerickým papežem a také prvním pontifikem nepocházejícím z Evropy po 1 272 letech. Posledním neevropským nejvyšším představitelem římskokatolické církve byl dle vatikánských archivů Řehoř III., jenž pocházel ze Sýrie. Církev vedl do roku 741."

Tak nevím... každopádně, já se v tom nevyznám... moje víra leží jinde, takže v tomhle jaksi přebírám informace...

Edit: chybně napsaný předchozí příspěvek, to je tak, když píšu rychleji, než myslím. Ten původní měl být samozřejmě "první neevropský po dloooouhé době" Pinkiehappy Omlouvám se za misunderstood...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Cajk. Teď už zbývá jen papež z Austrálie Rainbowlaugh
"I would not harm thee for all the world, friend, but thou art standing where I am about to shoot." - amišské přísloví
Cynický brony, který z vašich frou frou lovey-dovey příspěvků nejspíš facepalmuje.Facehoof
Odpovědět
Jezuita? Flutterryay Inak vyzerá celkom sympaticky, akurát mám trocha obavy z toho vysokého veku. A Františka sme tu ešte nemali Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
[Obrázek: phillippians_4_8_wallpaper_by_computersh...4xg8oh.jpg]
Odpovědět
hm, asi mám nový obľúbený citát z Biblie Pinkiesmile ďakujem
Odpovědět
Trochu OT, ale všem věřícím i nevěřícím přeji košer prožití svátku Pesah (Passover)!
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)