Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Double Rainboom
No... jak bych to řekl...
Každá vteřina, která se odehrávala v Equestrii, byla super. To, co se ale dělo mimo, bylo hrozný. Pořád jsem čekal, kdy už se dostane zpátky a zase začne sranda. Kdyby tam ta scéna mimo EQ nebyla, hodnotil bych 11/10, takhle tak max 8/10...

Nicméně na fanmade epizodu to bylo úžasný Pinkiesmile
Fluttrershy's a best pony Flutterryay

Lidi se prej od zvířat odlišujou tim, že myslej... No já nevim, ale asi žiju v zoo...

Rada do života: Minulost nezměníš, přítomnost je vlastně už pryč a budoucnost neovlivníš - proč něco řešit?

Anti Everything and Everyone front Rainbowlaugh
Odpovědět
Možná je to díky mojí angličtině díraté jako Chrisalisiny nohy, ale moc mi to nedávalo smysl (kromě toho začátku). Čekala jsem až do konce, kdy to už konečně vysvětlí, ale...
Odpovědět
Teda ako väčšine ľudí tak aj mne prišla ta čast v Cartoon network univerze troška slabšia... Ale zvyšok bol za 11/10 ! Rainbowlaugh Back to the future ! Tardis v ponyvillskej veži, Scootaloo chicken !!! Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh Pinball, Zelda, octavia bývajúca z Vinyl, Berry v obchode z chľastom... a určite si ešte raz toľko referencií všimnem po druhom či tretom pozretí Rainbowlaugh Animácia na fan projekt výborná ! Hudba... nie zlá ale niekedy tie zvukové efekty mi vadili, možno keby neboli tak výrazne ale ok. Veľmi dobre ! A ešte jedna drobnosť mi tam vadila a to boli tie až príliš do oči bijúce memy... (Troll face, slnko na konci atd...) Ale aj tak proste epic !!! 9/10

Dalšie odkazy: Portal, Phineas and ferb, v podstate všetky HUB seriály.
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět
That. Was. AWESOME! Rainbowkiss

Bez těch Powerpuff Girls bych se ale obešel. Nic moc nepřidaly, byl to akorát až příliš natahovanej vtip. Kdyby to byl jen krátký šot jak cestuje mezi dimenzemi tak bych to určitě ocenil víc. Ale stejně, celkově to bylo super! Pinkiehappy
Fimfiction
Rarity is best pony.
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
Odpovědět
Raději to dávám do spoileru.
Tak já nevím, mě i ta scéna s Powerpruff Girls přišla docela vtipná, ikdyž, pravda, trochu natahovaná. Scéna s Derpy byla naprosto dokonalá! Twilightsmile Nad animací a efekty smekám. V podstatě, upřímně tvůrce obdivuji a je super, že se vůbec odhodlali k tomu udělat nějakou fakt dobrou a kvalitní fan-made epizodu. Pinkiesmile Tajně doufám, že tohle není jejich poslední tvorba.
Odpovědět
Bylo to uplně super! Jedna půlhodinová epizoda nestačí, chci víc, chci 2 hodinový film! Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
10/10 za animaci, protože byla v některých místech lepší než v seriálu
9/10 za příběh, ale ne kvůli obsahu, ale kvůli délce. bylo tam moc rychle useknuty to vysvobození z PPG dimenze, která byla docela vtipná. Příběh byl perfektní. Skvělý nápad, ale jak jsem napsal, chtělo by to minimálně 45 minut
8/10 za dabing, protože to prostě neni ono, ale chápu, že už tak muselo být těžký napodobovat puvodní dabéry.

Shrnuto a podtrženo: naprosto úžasná epizoda s drobnými nedostatky. Doufám, že to není poslední tvorba od nich.
Odpovědět
nevim ,nebylo to spatne ale dost mi tam chybely puvodni hlasy (a to vsech) ,a na muj vkus az prilis ovlivneno internetem
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Já jsem od toho dabingu nic moc neočekával, ale překvapilo mě, jak dobře to zvládli napodobit. Samozřejmě ne dokonale, ale to by museli mít původní VA. Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Přesně tak, já čekala, že dabing bude na celém zpracování asi nejhorší, ale pojali to skvěle Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)