Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ccody's pictures
tak tu je ta FS pro wormsika vůbec se mě nepovedla Twilightangry2 (měl jsem s tím strašný problémy zjistil jsem že si se žlutou vůbec ale vážně vůbec nerozumim)

http://sta.sh/013l7eilu667

cca. 15h Pinkiesick vypadá to jako kdybych na tom strávil 1 max 2h (někdy se mě hold nedaří a poslední dobou to je čím dál tím horší)
tak pozadí není ještě hotový dodělávat ho už nebudu musím se věnovat něčemu jinýmu
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
Hezkyy Pinkiesmile
Líbí se mi tvůj styl - obzvláště takové to jemné "dobotažení, dostínování" tužkou. Jenom mi přijde, že trochu pokulháváš v anatomii - velké ucho, malé stehno na to, jakou má velkou nohu, a je hrozně vyhublá jak nějaká anorektička. Rainbowlaugh Jinak se ti ale povedly oči a celkově to vypadá docela dobře.
Odpovědět
s anatomií problém nemám to je prostě můj styl Rainbowlaugh ještě jsem s úpravama svího stylu nepřestal Pinkiesmile

ale s tím uchem máš pravdu tentokrát jsem to asi už přehnal Pinkiehappy
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
Ahá, tak to jo, promiň. Rainbowlaugh
Odpovědět
Mě se to líbí sice ten ocas je trochu jinej než původně měl bejt ale jinak je to pěkný a na pozadí obrázku mi moc nezáleží Twilightsmile díky Twilightsmile
Odpovědět
já FS moc často nekreslim tak si nepamatuju jak co má a byl jsem línej tahat kvůli ocasu předlohu Rainbowlaugh

jsem rad že se líbí Pinkiesmile
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
vůbec nic se neděje Pinkiesmile obdivuju tvůj talent Twilightsmile bohužel když sem něco skoušel namalovat dopadlo to tak že sem si označil na co se mám soustředit pak sem to roztrhal a dal do koše Rainbowlaugh
Odpovědět
kreslení chce trpělivost a čas Pinkiesmile hlavně se nevzdávat a kresli, kreslit a pořád kreslit a jestli tě to nebaví tak nemá cenu se o nic snažit Pinkiehappy
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
mě to baví Twilightsmile ale vypadá to strašně Rainbowlaugh až něco zase splácám tak to sem můžu hodit ale dam k tomu varování Rainbowlaugh
Odpovědět
tak jasně že na poprvý nebudeš nejlepší kreslíř na světě Rainbowlaugh
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)