Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Double Rainboom
Xeelee, čo je vlastne tá modrá "vec" zač?
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
To je Bloo z Foster's Home For Imaginary Friends
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Blooregart Ku Ka Zo.
Presne, Foster's home for imaginary Friends, chodilo to na cartoon network.
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
A produkovala to Lauren Faust samozřejmě Rainbowlaugh

Můj názor na double Rainboom... Byl jsem lehce zklamanej. Sice to byla fan epizoda, ale...scény byly moc protažený, moc času v rozhovoru než spolu postavy mluvily, epizoda mi příjde bez poénty, a Powerpafky? Seriously? A navíc chyběla Octavia Rainbowlaugh
Na druhou stranu mě dostaly některý vtipy a reference...adopt a chicken Scootangel Dabing se taky docela poved a po animační stránce to bylo moc fajn. Celkově bych dal tak 60% nic co by mě vyloženě zaujalo, ale ušlo to.
Odpovědět
BTW, v popelnici do které spadne mluvící pes je BMO z Adventure Time.
Odpovědět
Mě se Double Reinboom docela líbil dávám 9/10 (jenom kvůli těm sekavějším pohybům). Nejvíc se mi líbila Derpy a její mufin tu scénu jsem si pustil aspoň čtyřikrát a to Derpy něják zvlášť nežeru. Pinkiehappy
Odpovědět
(01.04.2013, 19:14)Hotsteppa Napsal(a): Xeelee, čo je vlastne tá modrá "vec" zač?

http://www.youtube.com/watch?v=j56DnUJewPA

Moje pocity z epizody:
Bavil sem se a i po pár shlédnutích bych epizodě pořád dal 7/10, ale objektivně mám pocit, že nefunguje (nebo nefunguje tak jak by měla) na tolika úrovních, že bych jí měl dát tak 5-6/10. Píšu to za pochodu během sledování epizody. Časem si ještě dojmy a myšlenky utřídím.

Úvodní titulky: Nic moc animace. Pár rolujících hejbajících se obrázků mě zklamalo.

Double rainboom je podivně animovanej (pozdějc platí i pro plameny v brázdě).

Scéna v laboratoři byla fajn, dokud se neobjevil trollface, jehož význam mi uniká. BTW co ta černá magická aura kolem zkumavky? Zavání to něčím opravdu nebezpečným a černou magií. Vedlejší účinek u RD tomu neodpovídá.

Zjednodušená animace poníků je perfektní.

Koho je ta kost v díře po RD? Rainbowlaugh

Tempo průletu Ponyvillem Derpy opravdu strašně zbrzdila. Přišlo mi to zbytečný. Derpy bych si dokazal představit mnohem líp zakomponovanou v příběhu. Bez toho aby jí něco padalo na hlavu nebo jinak ubližovalo. Navíc 2D muffin a 2D stoleček vypadaj hnusně. Adopt a Chicken už mi přišlo dost přehnaný. Adoptování zvířátek? SRSLY? A dokonce na billboardu? Jen kvůli fanficům s RD adoptující Scootaloo? A pak Snowflake. Všeho moc škodí, víme? Průlet je přeplácanej až to bolí.

Na hranici stratosféry (nebo za ní?) sou RD křídla na nic, protože se nemaj do čeho opřít. A nedá se tam mluvit. Buď by zamířila od planety, nebo by při nedostatečný rychlosti začala padat. BTW meme na Měsíci bije do očí a je to naprosto zbytečný.

Otázka: Jak RD napadlo udělat double rainboom? Jak mohla vědět, že něco takovýho by šlo udělat?

Berry Punch pobavila. I poníci v následujících scénách sou OK.

Letkvar RD zlepšil o sluch? A TS ignorovala?

Nechápu zastrčení přední nohy, kterou si rozráží vzduch. Takhle se zhoršila její aerodynakika a při týhle rychlosti... Chudák její oblečej.

Při pohybu kamery, kdy se zobrazuje brázda po RD nevypadá prostředí moc plasticky. Místo na kterém stojí působí 2D. Plameny sou stejně jako rainboom odfláklý. Kráter na konci brázdy nedává smysl, pokud tam nedošlo k výbuchu.

Průlet do jiný dimenze? Správný WTF. Souhlasím ale s kritikem z 4chanu, že crossover je jen scénáristická obezlička jak natáhnout příběh, kterej byl od začátku postavenej tak, že k něčemu takovýmu směřoval. PPG neznám, ale jak už tu někdo psal přede mnou, tak mě taky zarazilo, jak PPG dodělaly to monstrum po tom co se vzdalo. A taky sem si vzpomněl na L&T. Aspoň, že maj PPG něco společnýho s Lauren Faust... Tím jde aspoň částečně crossover obhájit, když už to byl takovej scénáristickej fail.

PP pod vlivem lektvaru byla... prostě Pinkie Pie. Na druhou. A ta otevírající se Flash složka, umožňující přístup do všech flashovejch světů byla ROFL. Za doprovodu Also Sprach Zarathustra od Richarda Strausse naprosto epic. A Bloo na konci pobavil.

V celém dílu se mi líbilo chování TS.

BTW už během prvního shlédnutí sem si všimnul většiny odkazů. Zachary Rich ve vaně pobavil.

Se zdrcující kritikou z 4chanu bych si dovolil na několika místech polemozovat, ale až někdy jindy. GN
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Xeelee, z některejch tvejch poznámek (teda ne že bych s nima nesouhlasil Ajsmug ) mám akorát takovejhle pocit:

[Obrázek: 48619applejackbigmacint.png]
Odpovědět
Dvojitý Rainboomek se povedl Twilightsmile (a když jsem zadal do googlu slovo rainboomek, našlo to jen dva výsledky Rainbowlaugh což je škoda, že to lidi nepoužívají víc Rainbowwild)
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
(01.04.2013, 22:24)Geeshta Napsal(a): A navíc chyběla Octavia Rainbowlaugh

Jde vidět, jak moc to sleduješ. Octavia tam byla, když jim roztrhly barák vejpůl Ajsmug
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)