Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Český dabing!
I to je možnéRainbowlaugh
(13.04.2013, 18:14)Dex Napsal(a): Tady ho máš Ajsmug
Google.com

Mimochodem... na CZ dabing by neměl koukat nikdo, kdo na něj není duševně připravený. Já se teď pomalu začínám připravovat, protože do S4 ještě daleko a já mám nedostatek poníků v krvi Rainbowlaugh

Titulky mě nebaví číst proto sleduji v CZ. Jinak tam jsem tu sérii bohužel nenašel Twilightoops
Stále čeká na změnu přezdívky Twilightoops.
- RainbowShaggy
Když tak poslouchám český dabing, potom si pustím originál s titulky... Je tam velký rozdíl... Český dabing je snad ten nejhorší jaký jsem slyšel.. Pinkiecrazy
Fluttershy Lover! Flutterryay


  • "If it's hostile - you kill it."
-Hunter






CZ dabing sa mi páčil. Po prečítaní tohoto vlákna už nie. Derpyderp1
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Brony dash,u mě to bylo úplně stejné.I když možná na to mělo vliv i to,že hned v druhém dílu co jsem viděl byla naše úžasná "zima končí" Rainbowlaugh
Dal by mi teda někdo ten odkaz, kde seženu MLP: FiM 2 sérii v CZ? Díky
Stále čeká na změnu přezdívky Twilightoops.
- RainbowShaggy
Shaggy,pochybuji.Co nenajde google,to nenajde nikdo.Nejspíš se to nikomu nechce někam dávat.
Zvláštní ja si myslel ze CZ dabing budou mít češi rádi Rainbowlaugh
Něco sem našelPinkiecrazy
(14.04.2013, 15:19)Minimax Napsal(a): Equestria je kouzelné království obývané výhradně malými barevnými poníky. Zářivý soumrak – mladý snaživý jednorožec, kterého zajímá jen zdokonalování vlastních magických schopností. Jednoho dne ale dostane velice důležitý úkol od své učitelky princezny Celestie: „Přestaň už ležet v těch svých knihách a najdi si konečně nějaké přátele!”
Něco mi říká,že to Minimaxu píše google překladačRainbowlaugh
No ono není snadné mít rád tento dabing Rainbowlaugh
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy



Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)