Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmokovy kreace
(24.03.2013, 12:45)Legeden Napsal(a): Ten obrazok je po technickej stranke kvalitny a malo kto tu dokaze pracovat na takej urovni, ale inac mi pride ten obrazok taky hluchy ... nedostatok prostredia, slabo zvyraznena tvar, monotonnost? neviem, nieco mi tam proste chyba po emocionalnej stranke.

Vlastně jsem se vždycky těšil, až mi někdo napíše takovou kritiku :-) Až lidem přestane vadit, jak mám blbě nohy, a začne jim vadit, že jsem do obrázku nevložil dost hlubokou myšlenku. V tom máš pravdu. Je to jenom líbivej obrázek s Lunou. Možná by to něco chtělo.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Tak ano s tím nebem a povrchem sis mohl víc pohrát ale jinak je to moc hezký Twilightsmile

Ale já nejsem ta nejvhodnější osoba na kritiku mě se tu buď líbí nebo nelíbí chyby vidím hlavně u sebe a u ostatních nerad upozorňuji Unsuresweetie
Odpovědět
Mě tam chybí větší kontrast ve stínech na Lunině těle (hlavně křídlech), ale co mi přijde že ubírá tomu obrázku nejvíce je kompozice. Máš zbytečně moc volného místa kolem a to dává pocit jisté prázdnoty prostředí. Myslím, že by pomohlo ten obrázek orientovat na výšku, Lunu posadit hodně nízko skoro až ke spodnímu okraji a měsíc naopak hodně vysoko. Tím také můžeš umocnit ten pocit, že čaruje a dodat tomu ještě více atmosféry a hlavně zredukovat to prázdné okolí.
Jinak obrázek je to nádherný už tak s magickou atmosférou a líbí se mi jak je vykreslený ten měsíc. Umíš si hezky hrát s barvami Ajsmug
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
A to původně měl bejt wallpaper s malinkou lunou vprostřed a obrovskou černou plochou okolo. To by asi fungovalo líp bez toho měsíce, ale mě se nějak zalíbil :-) No zkusim udělat i extra ořízlou verzi.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
ako wallpaper dobré Pinkiesmile bodu vidět ikonky :o)
Me se docela líbí.
vytisknuté kvalitní tiskárnou na lesklém papíru by to bylo super.
Odpovědět
Tak, výsledek dnešního livestreamu. Tak nějak jsem si zkoušel trochu novej postup, ale moc mi to nesedlo.
Prostě taková blbůstka.
[Obrázek: poinkie-a-potvurka.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
A pro změnu zas jeden větší obrázek...

Vítejte ve světě Shadowrunu. V budoucnosti, kde si zami rozdělili mocný korporace a do světa začala pronikat magie. Neni problém potkat orka gangstera nebo elfskýho mága co dělá do průmyslový špionáže.

Na obrázku je Luna, alicorní metahuman, která v současný době přežívá jako street samurai v ulicích Vancouveru. Dřív vedla se svou sestrou vlastní podnik, ale po útoku agresivní Chrysalis corporation je její sestra uvězněná a Luna je další na seznamu. Je ale pevně rozhodnutá jednou, až bude vhodná příležitost, Chrysalis zničit.

Má k tomu prostředky. Alicorní magie je silná a Luná má v hlavě implantát, kterej jí dokáže udržovat ve stavu hlubokýho spánku, kdy je její magie ještě znásobená, a zároveň jí umožňuje pohyb a vidění situace kolem skrz lucidní sen.

[Obrázek: shadowrun_luna_by_zmok-d620hsg.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Wow! Tak to je hustý O.O
Odpovědět
ou. shit....
světlo a stín.
Odpovědět
Jedno slovo: dokonalé..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)