Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmokovy kreace
Nejsem úplně spokojenej s hlavou, napojení obličeje, vlasů a poměry velikostí, osvětlení. Ale jinak to dopadlo líp než jsem čekal.

Tip pro líný: Déšť pomůže zakrejt odfláklý pozadí :-)

K tomu dešti: Vytvářim ho podle tohodle návodu, ale nedělám ho tak hustej. Upravim ho podle perspektivy a pak nakopíruju do několika vrstev. Každá další je vždycky blíž, takže je větší a překrejvá čim dál tim bližší objekty. Ručně by mi to trvalo měsíc.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
(18.04.2013, 22:20)Zmok Napsal(a): Upravim ho podle perspektivy a pak nakopíruju do několika vrstev.

Díky za info.. Takhle dělám trávu/stromy.. tak alespoň něco dělám dobře Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Jeden starší obrázek pana Sparkla a Sombry. Rozdělanejch jich mám víc.
Chci si zas něco udělat tužkou. (Třeba vypíchnout oko :-)

[Obrázek: sombra-a-twi-r63.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
oh... bože! Rainbowderp +1
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
@Zmok
Moc pěkný Rainbowlaugh
Jinak oko doporučuji nevypichovat, by se ti pak asi blbě kreslilo, vydloubnutí čočky úplně postačí Rainbowlaugh
" Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky. " Holly, RD
Odpovědět
to je úžasné..bože
nepřestávám na to koukat Ajsmug
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Tak jsem aktualizoval první příspěvek, aby to mělo nějakou štábní kulturu :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Vždycky mi to strašně dlouho trvá. Tady je OC pro Pogady (to se tak ještě jmenovala :-)
Z nějakýho důvodu jsem se pokusil o roztomilej obrázek. To se mi nestává moc často.
[Obrázek: needle_case_by_zmok-d66361f.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Ty si kombinace barev vybírat nemůžeš , mě tyto barvy nesedí Pinkiesmile jinak se mi líbí ty želé oči Pinkiesmile
Odpovědět
yay xD to je boží Rainbowlaugh to se ti fakt povedlo, i když ta hříva je trošku divná, ale jo Rainbowlaugh na needle se to podobá ^^
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)