Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Díky Ref Pinkiesmile
Silence will fall! Rainbowlaugh


Odpovědět
(20.04.2013, 22:21)Refly Napsal(a): Výborně, takže vyřešeno...
Ani náznak zamyšlení? Rád bych tě upozornil, že ty jednou shoříš v pekle horoucím Twilightblush
Odpovědět
Spolu s Mondrogarem Rainbowlaugh
Odpovědět
Pro Mondyho už mají připravený speciální kotel úplně na samotné dně pekla.
Odpovědět
(20.04.2013, 22:40)Grunt Napsal(a): Ani náznak zamyšlení? Rád bych tě upozornil, že ty jednou shoříš v pekle horoucím Twilightblush

Řeší se to pořád dokola, takže už k tomu nemam co více říct. Stejně se ten návrh tady zase za čas objeví znova.

Uživatelé na to mají různý názor - někdo je pro zrušení, někdo pro zachování. Rušit se to nebude, dokud (teoreticky někdy) nezmění tým fóra názor.

A prosím žádný další offtopic.
Odpovědět
Zaslechl jsem svoje jmeno. Ano v Pekle je uzasne, s Adolfem a Pepou mame velmi podobny vkus co se anime tyce. Takze o zabavu neni nouze.

Uzivatele jsou nevdecni a kazda zmena je rozdeli na dva tabory. Proto jsem o zmenach nechtel diskutovat. To ze se nekolika (deset lidi z tisice je hodne, wut?) lidem nelibi je sice hezke, ale neni to imo tema na debatu.

Ja jsem pro zachovani reputace, takze plne souhlasim s Reflym a Kubajzem. I kdyz jen jako uzivatel.
Odpovědět
Adolfík a Pepík ... to byla jen narážka na diskuzi o PP. Né, že k nim patříš Pinkiesmile

Spousta bylo asi velké slovo ... měl jsem spíš napsat "Víc lidí", nebo něco podobného. Já o zrušení ale nediskutoval ... vždy jsem byl spíš o nějakou menší změnu v systému, ale o zrušení ne.

Teď ale s mým smazaným postem tohle vypadá divně ... nevadí, ale necháme toho Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Možná to tu je,ale rozhodně jsem si toho nevšiml.Takže o co jde:
Včera se v tématu Fluttershy fans objevil jistý poněkud nevhodný obrázek a trvalo docela dlouho než se dostavil někdo s týmu fóra.V souvislosti s tím jsem si vzpomněl na jednu vymoženost z howrse : Je-li příspěvek nahlášen dostatečným počtem uživatelů,objeví se něco v tomto smyslu:
[Obrázek: Bez_n_zvu.jpg]
Asi by to pak chtělo vložit do okna nahlášení zaškrtávací políčko NSFW.Zase je nesmysl mazat příspěvky např pro porušení pravidel citací.Je to jen takový návrh.Fakt jsou věci,které nemusí před příchodem moderátora vidět půlka fóra.
Odpovědět
MP má pravdu, "zaškrtávanie" je dobrý nápad, nielen u NSFW. Nemáme tu síce hardcore R34 ani gore, no predsa len, medzi užívateľmi sú aj mladšie ročníky.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Jo, tohle zní jako super nápad. Jestli to tedy MyBB umí.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)