Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wormsikova tvorba
#81
Budeš muset ty si mě přemluvil abych začal kreslit Rainbowlaugh takže šup šup Rainbowlaugh
Odpovědět
#82
jestli zejtra budu mít hodiny který můžu flákat tak to jsem hodim hned co přijdu domů ale jestli ne tak hold budu schopný to jsem hodit až pozítří Rainbowwild

ale dost tohle je téma o tvojí tvorbě a ne o mí Pinkiehappy
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
#83
(29.04.2013, 21:50)wormsik Napsal(a): Sissi Proč větší uši Rainbowhuh mě se takhle docela líběj nechci aby to vypadalo jako králik Rainbowlaugh

Protože mají mít velké uši... a já nemyslím dlouhé, ale širší... G4 poníci jsou děláni ve stylu anime a proto mají velké oči a věci, které k tomu patří...

Jinak, pokud se nemůžeš dokopat k kreslení, dělej to jako já... Já kreslím ve škole místo psaní poznámek Rainbowlaugh
Odpovědět
#84
A kde si myslíš že maluju Rainbowlaugh sešity nevedu mám jenom ten na kreslení Rainbowlaugh Jo a k tomu anime stylu budu to muset etě procvičovat Twilightoops vůbec mi to nejde Facehoof
Odpovědět
#85
Yay, jen tak dál... Prostě jen maluj každou volnou chvíli, s trochou štěstí si vypracuješ i vlastní styl (ne jako jáTwilightoops)
Odpovědět
#86
jo wormsíku Pinkiesmile neboj se dělat kresby vetší - lépe budeš soustředit na detaily Pinkiesmile pujde to lépe od ruky.

šetřit papír se nevyplatí. Pinkiesmile proto tu je.
co se týče pony anatomie prosím skus i jiné pózy než z boku. svádí to ke zjednodušování Pinkiesmile
Odpovědět
#87
JAJ Twilightoops tak to nemám páru jak to udělam Twilightoops Ale když to říkáš ty tak na tom něco bude Twilightsmile Okey skusim něco "načárat" Rainbowlaugh
Odpovědět
#88
Tak ty něco "načáráš" a my jsme tu od toho, abychom ti poradili, jak to načárat lépe, ne? Vždy k službám Rainbowlaugh
Odpovědět
#89
Ja som tiež kedysi zistil, že dokážem nakresliť o level lepší obrázok, ak ho kreslím veľký.
Vône kvarkov sú izospin, projekcia izospinu, podivnosť, pôvab, krása a pravda.
Odpovědět
#90
Ok tak to teda skusim Twilightsmile Doufam že to aspoň nějak dopadne a bude to koukatelný Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)