Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Váš mazlíček
#31
Já mám (už jen) dva potkany. A hodil by se mi nějakej foťák.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#32
Tak tady je náš Kája. V červnu mu bude už dvanáct, je chudák nahluchlej, ale pořád je to nejlepší kámoš Twilightsmile
[Obrázek: my_dog_by_dragea-d3dyywg.jpg]
Odpovědět
#33
Když nebudu počítat to zvířectvo co jsme všechno měli.
Tak máme momentálně 2 Krysaříky (6let, a štěně 3mesíční) + 3 tyhle kousky v terárku: [Obrázek: 20130407_124302.jpg?ver=0]:-)
"...I always thought they were lighthouses..."
"...Billions of lighthouses, stuck at the far end of the sky." - River (To the Moon)


http://farglider.deviantart.com/
Odpovědět
#34
(26.04.2013, 22:03)Jinolenio Napsal(a): Já mám doma vlastně takovou domácí zoo Rainbowlaugh
Tákže : 3psy ,2kočky , 2korely ,3kanárky , 1rýžovník , 2morčata , 1křeček a možná bude ještě jedno štěně Rainbowlaugh
Měl sem : želvu , chameleona , kotě , 2kanárky a králík ... Twilightoops
můžu vědět co je rýžovník ?Applejackunsure
Odpovědět
#35
Is this the thread, where I post my cat? YEAAAAAAA'!

Zde, v království za osmero horami, žije divoká šelma (ne)slyšící na hrůzostrašné jméno Mína. Je jí 10, je boží, extrémně otravná a přítulná. Považuji ji za svého nejlepšího zvířecího parťáka a kamaráda. Jako každý láskou zaslepený chovatel se nebojím prohlásit, že je ta nejlepší kočka na světe. I když jí občas říkáme pes. Asi je tedy i nejlepším psem na světě. To dává smysl.
Neumí žádný trik, dělá si totiž, co chce. Žere lidské jídlo, dělá si totiž, co chce. Líže cukr, i když dle vědců necítí kočky sladkou chuť. Jak už jsem říkala, dělá si totiž, co jen chce. Moje kočka je rebel. Roztomilý chlupatý rebel, kterého bych nevyměnila za nic na světě. Doufám, že to tak zůstane napořád.


Přiložené soubory Miniatury
   

Odpovědět
#36
mazlíčka nemám ale budu mít zase džungarského křečka
Odpovědět
#37
Tak já se taky pochlubím, máme doma přes 9 let starýho kocoura. Žije se mu u nás, doufám, dobře a nic mu nechybí Pinkiehappy
[Obrázek: YHrUgLo.jpg]
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
#38
^fešák Twilightsmile
tohle je náš Kočár (jo, fakt se tak jmenuje Rainbowlaugh ) a s radostí loví pavouky ve sklepě
[Obrázek: 5umxk0.jpg]
tohle byl můj Camfour (měl špatnou imunitu o choroba mi ho skolila prakticky v náruči Fluttercry )
[Obrázek: k1wi0j.jpg]
a tohle byla jeho sestra Sisi (stejná nemoc, odešla pár dní po bráchovi)
[Obrázek: 5a2904.jpg]
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra

Zhu-li, do the thing!
Odpovědět
#39
ja mám psíka, má už 13 rokov, ale pre mňa je to stále šteniatko Twilightsmile
[Obrázek: 216526_1667145960242_971171_n.jpg]

no a máme aj dve mačky - staršia, slečna Marplová sa kdesi zatúlala a o pár mesiacov sa vrátila, avšak zdá sa nám, že to nie je ona, ale jej dvojníčka, votrelec! (slečna Marplová mala totiž takú ,,vadu" že nevedela mňaukať, ale táto mňauká bez problémov Rainbowderp )
[Obrázek: 216526_1667146120246_7298536_n.jpg]

fotku mladšej (madam Lemonová) prihodím snáď neskôr
Odpovědět
#40
(30.04.2013, 22:04)Farglider Napsal(a): Když nebudu počítat to zvířectvo co jsme všechno měli.
Tak máme momentálně 2 Krysaříky (6let, a štěně 3mesíční) + 3 tyhle kousky v terárku: [Obrázek: 20130407_124302.jpg?ver=0]:-)


ne mě zamrazilo ! měl bych strach na něj sáhnout.. je to slizký že ? Pinkiecrazy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)