Hodnocení tématu:
  • 21 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Froldova kouzelná klávesnice
Ak jej budeš písať, odkáž jej za mňa, že síce charaktery sú prevzaté ale ona ich zasadila do úplne neznámej situácie a už naznačila ako táto situácia ovplyvnila ich myslenie takže je tu dosť priestoru na rozvoj tohto zmeneného myslenia, prípadne konflikt minulosti s prítomnosťou (ktorý je mimochodom už trochu naznačený v kapitole s Rarity) a vyvrcholenie, ako sa vlastne postava rozhodne na konci a ako to ovplyvní dejiny Equestrie.
Na druhej strane, kapitoly sú písané dosť neštastne, ako keby úvod k niečomu veľkému, a podľa slov a súčasnej činnosti autorky, na nič veľké zrejme nemá náladu a asi ani motiváciu. Twilightoops
I am a colorful magical butterfly
Odpovědět
Zkusit to můžu, uvidíme.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Válkaje vždycky stejná. Děsivá krvavá a nebezpečná. A tohle bylo zatím nejlepší ukázaní války jaké jsem četl. Froldo gratuluju za skvělé zvladnutí atmosféry.
Má spisovatelská tvorba


Skype: Memphis-san
Odpovědět
Tak a jsme zase v onom kolotoči.

Předem říkám, že kromě první kapitoly a úvodu se před ústní maturitou (20-22.5.) bohužel nedočkáte.

Každopádně, úvod je zde Pinkiesmile

Druhá část
Úvod

A pro zájemce tu je speciální hudební vložka Rainbowlaugh

“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Prostě chceš dělat Helm další speciální
údržbu, jenom nevíš, jak to udělat.

Rainbowlaugh Zomieram Rainbowlaugh
Odpovědět
Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííí a znova dokolaaaa XDXDXDD A ještě jednou tu písničku.
Má spisovatelská tvorba


Skype: Memphis-san
Odpovědět
Jsem zvědav, co řeknete na ten nápad na začátku kapitoly. Každopádně, první kapitola druhé části Steam Punku je tu Ajsmug

Kapitola 1 - Lierén

Ať se vám líbí
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Je vidět, kdo ve vztahu Strong Hoof - Scarlet Jessi nosí kalhoty Rainbowlaugh Na druhou část Steampunku jsem byl samozřejmě zvědav, důvody nemusím nejspíš opakovat a jak úvod, tak první kapitola naznačují, že i moje menší obavy z toho, že už nebude o čem psát, byly zbytečné Twilightsmile Možná jenom to Lierénino odhalení proběhlo trochu rychle, ale jak je vidět na konci, tak nebyla tak úplně přijata a slibuje to tak další možné zápletky a dějové využití.
Opět je po sakra dlouhé době ve tvém topicu co číst Pinkiesmile
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
Archiv
Archiv
Krátký popis: Princezna Twilight hledá v archivu Krystalového Impéria nějaké zmínky o Sombrově vládě, to, co najde...to nelze nalézt v žádné knize.
Pozn. autora: Prosím kohokoliv, kdo si to bude číst, nechť čte až do konce.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Tak jsem to teda přečetl do konce. Musím přiznat že bych to udělal i kdyby si o to neprosil.

Tahle věc mě donutila přemýšlet. Nečekal jsem že někdy něco takového vytvoříš. Musím ti tleskat.
Celkově se mi ten nápad zamlouvá. Nebudu prozrazovat nic k ději ale je to otázka kterou nechceme řešit. Nechceme na ni myslet ale řešíme ji stále. Nemůžu souhlasit a přitom přikyvuji. Kloubý se tam dva principi. Jsou rozdílné a přece spolu souvisí.

Velmi se mi tam líbili narážky na některé díly a situace. Jak jsi dokázal z několika maličkostí uspořádat děj tak. Že dokonale seděl. Z jistého hlediska bych to přirovnal k normálnímu dílu. Snad chápaš proč tohle píšu. Podle mě je to jedna z nejlepších věcí co jsi napsal.

To je asi vše. Děkuji za několik pěkných chvil.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)