Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ccody's pictures
tady mám menší předělávku Wormsikova obrázku Twilightsmile

http://sta.sh/028m8driiilc



a rady odhalim i jednu moji WIP na který dělám cca. měsíc nejsem nějak schopnej to dodělat Pinkiesick

http://sta.sh/01fjpdx58m0h
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
Wow Twilightsmile moc pěkný Twilightblush Jestly přestaneš malovat tak si za tebou osobně dojedu a něco ti řeknu Rainbowlaugh (nemám to k tobě daleko takže bacha !!) Rainbowlaugh
Odpovědět
Nevím proč, ale mnohem víc se mi líbí tvoje obrázky, když kreslíš nějaké pozadí Rainbowwild. Například ta Dashie:
(12.04.2013, 14:59)Ccody Napsal(a):


[Obrázek: rainbow_dash_by_princesscz-d61f3gn.jpg]
S tím pozadím je to 20% Cooler Raritywink.
"I told you that you needed to make some friends, nothing more..."
Celestia
Odpovědět
*AverageHanzo po dlouhé době vylezl ze své zatuchlé díry, aby opět někoho zdrbal ohledně obrázků*

No... Jak už jsem říkal, styl, jakým kreslíš anatomii, se mně osobně velmi líbí. Troufal bych si i tvrdit, že v tomhle ohledu patříš k jedněm z mojich oblíbenců tady na fóru.
Ale abych tě tu jen nechválil a aktuálně začal drbat, tak tady je pár připomínek/návrhů, které už tu mohly/nemusely zaznít.
Trochu víc bych si pohrál se zaoblením uší, ať nevypadají jen jako lehce zaoblené trojúhelníky. Se samotnou velikostí nemám problém, naopak mi příjde, že se to celkem vyjímá v tom spojení dlouhé nohy, tenké tělo.
Dále bych si hlídal tloušťku kopyt. U těch pár tvojich WIPek si to celkem hlídáš, ale třeba u Mayor Mare a Applejack se ti zas tak různě rozjíždí. Plus bych si pohrál trochu i s tloušťkou noh samotných, tzn. u předních kopyt zkus postupně mírně přední část, pomocí křivky, zužovat k místu, kde se napojuje na tělo. To samé se zadními, akorát tam to takhle napoj na stehno. Prostě, ať z nich nemáš takové válečky, ale to už jsem kdysi říkal. Ajsmug A třeba Applejack bych ještě trošičku zvětšil plot.
Puff... To bychom měli mít z krku ty věci co mi tam tak vadí, teď spíš takové lehce experimentální návrhy.
Přemýšlel jsi někdy o tom, udělat u svojich obrázků mnohem výraznější a tlustší obrysové linky? Myslím, že ve spojení se způsobem, jakým kreslíš anatomii by to mohlo vypadat celkem dobře. Dále, co jsem si všiml, máš u těch svých posledních obrázků celkem jemné stínování. Osobně by se mi opět se stylem, jakým kreslíš, hodilo víc takové pevné, výrazné, ale minimalistické stínování. Možná něco ve stylu, jakým jsou kreslené IDW MLP komixy? Pinkiesmile O to víc, kdyby ses rozhodl zkusit udělat ty výraznější linky.
Dále bych možná zkusil dát i nějaké vnitřní linky u hřívy a ocasu, aby nevypadaly, jako jednolitá plocha. A taky bych si zkusil trochu pohrát s tvarem/velikostí očí.

To je snad vše, co jsem tak měl na srdci, takže teď můžu jít zase zalézt do nory.

Odpovědět
wormsik: neboj nepřestanu Rainbowdetermined2

TemplarBrony: ta Applejack má pozadí ale když je to WIP tak jsem ho schoval Rainbowwild já jsem na pozadí strašně línej páč detaily to není moje Twilightblush

AverageHanzo: no jó uši Rainbowlaugh já je zaoblený nedokážu udělat páč to dělám všecko od ruky a ucho na jeden tah nedám tak proto jsou spičatý
s nohama mám poslední dobou problém jak teď moc nečmárám určitě na tom zapracuju + procvičím anatomii

o tlusčích linkách jsem přemýšlel a to jako víc než dost jen není moc času kdy to zkusit ale tlusčí budou určite + nebudou jen černý
stínování hm.. nějaký taký jako u Chrys? šlo by to? ale mohl bych zkusit i nějaký jiný
[Obrázek: chrys_by_princesscz-d5xh7u3.jpg]

občas jsem dělal linky do hřívy/ocasu a jak na to koukám tak máš pravdu Twilightblush na učích postupně pracuju a jelikož jsem je nikdy moc neprocvičoval tak stím dost bojuji Rainbowlaugh

vylez z té své nory a něco vytvoř ať mám zas co obdivovat Pinkiesmile
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
Mě se líbí ty stíny, a ta RD, krásné

A ta Chrysalis-wow
Odpovědět
Chrys je super,ale nemá moc vysoký ocas(a nějakej moc huňatej) ?
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
ano má a je to schválně Twilightsmile počkej až budu prasit nějakou princeznu tam to půjde asi už do extrému Pinkiehappy
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
už se těším Ajsmug
Celestii..to by bylo xD(teda pokud ještě není xD)
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
tak tu mám prototyp té Celestie takže to má víc než dost chyb jako přetahy bo mi to někde prosvítá + nejsem schopnej dodělat pozadím mám jistý mezery který se musím doučit takže cca. za měsíc by to tu mohlo být v pořádku a hlavně jsem nechutně zaneprázdněn

při tvoření skici jsem si pořád opakoval: "Princezny mají jinou anatomii než ostatní, nesmí to vypadat stejně."

po dodělání: "Oh sakra ono to je stejný." Facehoof

stane se no Rainbowlaugh

budu to celý překreslovat přeci princezny nemůžou vypadat jako obyčejní obyvatelé Equestrie

http://sta.sh/0ukw4yyx6t5


a tu skica kdyby někoho zajímala

http://sta.sh/0upena37v62


hlavně nekritizovat křídla Twilightblush jsem si tý prasárny vědom Ajsmug
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)