Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke)
#91
Já bych měl dotaz k tomu předávání. Pokud se nedostaneš do Čr na dovolenou, budeš je asi posílat poštou...jednotlivě každému na jeho adresu?

Pokud sem pojedeš na dovolenou, nepředpokládám, že procestuješ obě republiky, aby jsi rozdala plyšáčky Applejackunsure

Jak to je? Twilightsmile

Tohle tu fakt nikde napsané není...
Odpovědět
#92
Antarius: Je blbost posílat z Anglie každýho plyšáka zvlášť. Když bude něco posílat, tak to nejspíš skončí u mě.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#93
Jsem si myslel. Díky Twilightsmile
Odpovědět
#94
Antarius: No, nevsimmla jsem si, ze by jsi nejakou Celestii chtel.

Ale jak rika Xeelee. Ppokud se nedostanu do CR, nahazil Celdy do pytle a poslu je kuryrem Rainbowlaugh
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#95
Dobrá Twilightsmile

Já skutečně Celestii nechci...jsem jen strašně zvědavej a obdivuji manuální práci Ajsmug

Možná si ale u tebe někdy něco objednám...spíš až budeš šít Applejack Twilightsmile

Teď se vytratím, protože nepatřím do tvé klientely. Děkuji za info a naviděnou

Váš
Odpovědět
#96
Facehoof
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#97
@Midnight
Klid.. nádech... výdech.. I tací lidé existují. Na všechno ostatní máš nás!(Věrné!) Twilightsmile
Mimochodem přeji hezký večer/Dobrou noc a hezké sny! Twilightsmile
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
#98
Ja jsem klidna jak zelva Rainbowlaugh

*nasiva vsem Lunam zuby Pinkiecrazy *


Xin: Ja ted vstavala Rainbowlaugh Ja jsem nocni tvor, protoze uz rok pracuji jenom 12h nocni smeny Rainbowlaugh
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#99
Ach tak. Prosím omluv mojí inkompetenci. Pinkiesmile V tom případě vám milady přeji hezké a hlavně dobré ráno. Rainbowlaugh Ať ti ty 12tky rychle ubíhají. Twilightsmile

Škoda, že jsem nestihl objednat ty Luny. Vypadají skvostně! Tak snad příště. Pinkiesmile (pokud tedy nějaké bude. Rainbowlaugh)
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
Luny budu sit take. Po Celestiich, mozna, pokud se mi podari rychle usit Celdy, pribrala bych i nejake Luny nebo jiz zminovane Molestie.

Jinak update, Celestie budou mit oci a CM z polymerove hmoty, dve vysivaci firmy mi odmitly vysit tak male obrazky ( Twilightoops ) a treti se radeji vubec neozvala. Ale jeste mam jednoho vyrobce na Etsy, tak uvidim jak se vyjadri on.
Jeste jsem uvazovala, ze bych je vyrobila stejne jako delam oci na velke poniky (nakreslene na latce a nasite) ale to by se potom nesmeli plysaci prat nebo namocit.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)