Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hromadná objednávka plyšových Lun
Detektor Lun.. z pohledu Midnight

[Obrázek: Aliens_Motion_Tracker_2_by_darth_biomech...9c3fa6.gif]

They are coming out of the walls!



Serious note, podle vsech indicii by Luny mely byt vcas v Praheee na 25.teho - Laser game a prip. Luna party. Uz ted vim ze se zase nikde nikdy nevyspim ten vikend..

@Frolda: nemuzes se svoji ucasti neco delat jeste, stejnak to bude vecer a bude se prespavat a misto na prespani bude, ja osobne potahnu do svyho bytu abych mohl v 7 rano na vlak a na 10:00 my zacina turnaj v MTG - Commander 1v1/2v2 Rainbowlaugh .. a to v patek si clovek da jeste mega house UV-lights party a v sobotu doufam Laser game.. Life Overload Pinkiecrazy
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Hele půjde na tu Luna party někdo z Brna?
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Teda já se těšim na ten historický den, jak Dashie na Cider Pinkiecrazy
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
@Melgarh: Tou dobou budu na pomaturitní afterparty, která bude na několik dní - ve čtvrtek jedem v neděli se vracíme. Ty bláho, já fakt nevím Twilightoops mám si odpustit poslední akci se známýma z osmiletky nebo jít na něco, co by mě zase mrzelo dlouhou dobu.

EDIT: Tak začínám zjišťovat informace. Uvidím, třeba z té pomatpárty odjedu o dva dny dřív a Lunapárty stihnu. Řeknu vám ale, že je to perné rozhodnutí Rainbowlaugh

EDIT 2: Jaký by byl časový plán s Luna Party?

DOUFÁM, ŽE POSLEDNÍ EDIT: Tak Pomatpárty končí v sobotu ráno, takže do té doby bych měl být zpět, naobědvat se a pa hurá na Lunapárty! Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Mam spatne zpravy. Kuryr co mel dojet ve stredu byl presunut na ctvrtek, ale vcera se nikdo neukazal ani nedal vedet. Takze dneska budu zhavit telefon a nekdo si to vyzere, jelikoz jsem nasrana jak zumpa.
Tak se prosim nezlobte, tohle neni opravdu moje vina. Cloveka co mel prijet nijak neovlivnim, ale pekne mu to aspon zavarim, protoze preprava je uz zaplacena.
V tu stredu jsem to brala, prisla mi omluvna sms, ze je spatne pocasi a auto to proste nestihne. Jak budu vedet, tak dam info.


*jde skocit do zdi*
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Jo v Anglii je spatne pocasi kdyz je na povrchu vozovky 1mm snehu ci sviti slunce a je bezmracno Rainbowlaugh

Jakou maji dobu dodani, je tu jeste sance ze se to stihne do toho patko-soboty?
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
3 - 4 dny. Pokud se mi je podari kontaktovat do 12h poledni, prijedou jeste dnes. Jinak az v pondeli, ale porad by to stihli dovezt do patku.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
(08.05.2013, 13:44)Melgarh Napsal(a): Pavuucek si vypnul PMka tudiz mu nemuzu nic poslat.. holt si tohodle musi vsimnout aby dal vedet.. a jestli ne tak netusim, mozna ano? Jestli vypadaji daleko lepe a mas chut.. uz takhle toho pro nas delas hodne =)

O.o Pavůček že má vyplý PMka? Tak to je offšem error, omlouvám se, nějak jsem totiž nepředpokládal že by je chtěl někdo použít i na něco jinýho než na spamování. Napravíme.
Anyway, jestli můžu, tak bych taky prosil lunu oliposukčnit, nicméně na tom moc netrvám. Jen když bude čas, chuť a za předpokladu že jsem se neozval moc pozdě Twilightsmile

Odesláno z mého GT-P7500 pomocí Tapatalk 2
"Přišel jsem, viděl jsem, sežral jsem" -- Pavůček
ask.fm | Steam ... spamujte dle libosti :-P
Odpovědět
@Midnight: Povedlo se nakonec odeslat ? A nebo to padlo na pondeli protoze o vikendu a patek se jim nechce pracovat? :p

@Pavuucek: Jj PMka se vyplati, me teda nikdo nikdy za pul roky nespamoval tak to mas asi nejaky fanclub tady Rainbowlaugh



Luny vychazi na 385 Kc co tak pocitam, jeste se podivam kolik jsem celkem platil na poplatcich ale to bude v radach korun takze myslim ze celkove se cena opravdu povedla.

Jeste abychom zaridili Midnight neco dobreho az zavita do Prahee Twilightsmile
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
(17.05.2013, 20:27)Melgarh Napsal(a): ...me teda nikdo nikdy za pul roky nespamoval tak to mas asi nejaky fanclub tady Rainbowlaugh

tady ne, na živě.cz a od tý doby je radši vypínám všude...
"Přišel jsem, viděl jsem, sežral jsem" -- Pavůček
ask.fm | Steam ... spamujte dle libosti :-P
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)