Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.5. Garden Party ve vesnici u Prahy zvané Babice!
#1
Nazdar milí bronies a pegasisters!
Rád bych Vás všechny pozval na grilovačku u nás doma!
Co můžete čekat?
Jídlo - množství grilovaného masa, zeleniny a také sladké: zmrzlina, cupcakey a muffiny. Možná, že se projednou ukončí válka Pinke Pie-ovců Pinkiehappy a Derpařů Derpytongue2 !
Jo a také smores! Tedy to, co si holky připravily na Twilightině very first slumber party! (N´ah, you just eat ´em! Ajsmug Rainbowlaugh
Také, pokud máte někdo speciální dietu či jste vegetarián, vitarián aj. , určitě napište!
Pití - pivo, limo, džus minerálka. Sounds rather boring right? Tak jo, přihodím ještě cider Flutterryay . Pokud byste měli nějaký spešl request, neváhejte napsat!
Pěkné počasí - dnes to tak jistě nevypadá, předpověď ohlásila 15 stupňů, což je již celkem mrazivé. V případě nouze budeme maso grilovat v troubě a program bude především vnitřní.
Vycházky - kdo bude chtít, může se projít do našeho pěkného lesa, jenž se prostírá vůkol celé vesnice - Cathy - naše fenka - bude nadšená, pokud ji vezmete s sebou Pinkiehappy !
Vodní bitvu - znáte větší srandu ve slunečném dni než se zmáčet vodními pistolemi, zahradní hadicí nebo vodními balónky? Kdo se bude chtít zúčastnit věci na převlečení sebou! A možná budou i pravidla Ajsmug .
Venkovní hry - máte rádi petanque, badminton či si jen tak začutat? Není problém! Also, bubbles. Lots and lots of bubbles!
Vnitřní hry - pro zájemce je tu má sbírka deskových her či ping-pongový stůl.
Večer - na večer se přesuneme do obýváku na DDR a promítání filmů a videí. Pro závisláky /tedy i mě Pinkiecrazy) je k dispozici Wi-Fi. Hondzir také plánuje přivléci s sebou stativ, pěkně prodloužit expozici a vyfotit nějaké pěkné poníkovské light painting!
Přespání - kdo bude chtít, není problém přespat. Dům bude prázdný a má mnoho postelí a spacáků pro ty, kdo to budou chtít táhnout do blíže neurčených hodin nedělních.

Jak se k nám dostanete:
Z pražského hlavního nádraží jezdí každou půl hodinu (v x:19 a x:49) vlak směrem Benešov u Prahy nebo Strančice. Vystupte v Říčanech, budete vyzvednuti osmimístným autem, případně Vás povedu pěšky přes les, je to zhruba sedm kilometrů, pokud přijede najednou větší skupina a někomu z Vás se nebude chtít čekat. Nejlepší čas by byl vlak v 12:19, každopádně pište, kdy by se Vám to hodilo, budu průběžně updatovat první post. Čekejte zde dohodnuté časy dle toho, jak budete psát. Další možnost je jet z Depa Hostivař (konečná metra A) busem 364 ve 12:50 přímo do Babic. Zpět se dostanete buď vlakem nebo busem v 16:42 či 18:42 v sobotu či 8:41 nebo 12:42 v neděli. Cesta vlakem trvá půl hodiny, busem tři čtvrtě.
Pro ty co by rádi dojeli autem, je tu mapa: Náš dům
Black_Dashie_Cat by možná vzal některé zájemce z okolí Kladna a poníky po cestě autem, tak mu PM-kujte jak o život Pinkiehappy !

Cena: za jídlo, pití a případný benzín bych Vás poprosil o 150 Kč.
[spoiler: možná bych přijal i poníkovské naturálie - kdyžtak PM Twilightblush]

Věci, o které prosím, abyste vzali s sebou:
-díky Darmovi víme, že v tento den je Towel Day, takže ručník (nejlépe zastrčený za pasem) je POVINNÝ. Pro neandrtálce (no offense): Stopařův průvodce po Galaxii. Look it up.
- vodní pistole
- pingpongové pálky (ty naše jsou již značně jeté Derpyderp1 )
- DDR pad - Impact mám jen jeden, pokud by nikdo nepřinesl, musela by druhá osoba skákat na mém starém papíráku (the horror, THE HORROR!!!)
- pořádné frisbee
- zdroje světla na light painting - baterky, lightsticky, svitící tyče, hořící tyče - co vám padne pod kopyta Pinkiehappy !
- cokoli poníkovského na ozdobu - velkou radost by mi udělalo, kdyby to nakonec byla Luna Garden Party!
- stažená pony videa a pokud by ses chystal, Jamisi (yes, I´m thinking of YOU right now Trixieshiftright ), tak i BronyDoc bonusy
- vše FUN, co Vás napadne!

Zatím počítám se zhruba 15-20 účastníky, prosím, pište svou účast do čtvrtka, a to s konečnou platností, neb musím vědět, kolik toho mám nakoupit!

Seznam účastníků
-Iluzon
-Xin
-Hondzir
-KRAJKHOUR
-Dex (možná)
-ProctorDickle
-Black_Dashie_Cat
-Bori
-Xeelee
-wormsik
-Pajzl
-Darm
-Blue Storm
-Ferraripony
-Scavender
-Jamis (velmi pravděpodobně)
-Xsoft (nejspíš)
-Mrak
-Alkel_U3
-Tuxík (na otočku s Lunou)
-Weredragon (na večer - půjdete někdo taky později, abyste mohli přijít společně?)
-Fun1k
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#2
Count me in Ajsmug a můžu přivést shi-shu, DDR Pad a taky hromadu pony videí Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#3
Shi-shu radši neee, nemám ji moc rád. Navíc k ní patří dobrý čaj, a i když ho máme doma plno, tak si myslím, že pít se budou jiné věci Ajsmug . Jinak pad a videa by byly super!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#4
Já jsem pro vodnici! Rainbowlaugh Mohla by se kouřit jenom venku, aby to uvnitř nebylo cítit. Pinkiesmile (a jen pro zájemce. Domluvilo by se to třeba ne večer, či jinou dobu nerušící program)

Možná bych ještě doplnil do pití "Cider". Jak to tedy bude s venkovní zábavou? Mám s sebou vzít svoje "vybavení"? Nebo je změna plánu a tudíž ho mám nechat doma? Twilightsmile
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
#5
Vodnice? No, nevím. Jestli další bronies, co se přihlásí, projeví zájem, tak jo. A tu airsoftku... když jsem o tom přemýšlel, tak si myslím, že bude dost jiného programu, nemluvě o tom, že když mi budeš pomáhat, tak nebudeš mít čas si ji hlídat... Takže asi spíš ne.
Jinak cider tam je, čti pořádně, trumbero Twilightsmile !
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#6
Pokud se nestratim tak dorazim.
Odpovědět
#7
Popřemýšlím o tom, v nejhorším tam dokonce taky půjdu Ajsmug
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#8
Tý jo, to zní lákavě, stejně se tam k vám do středu země chystám Pinkiesmile Count me in. Rainbowlaugh
A také jsem pro vodnici Pinkiesmile A také, je mezi účastníky nějaký zručný kytarista? K tomu grilování by to bodlo Pinkiesmile
Odpovědět
#9
Nevěřím, určitě jsi ho tam dopsal! Rainbowlaugh Ok. Softovou výbavu nechám doma. Škoda, sehnal jsem další ochranné prostředky. Rainbowwild Mám vzít ještě něco? Kdyby tě napadlo něco opravdu zásadního, tak mi napiš sms. Do středy se tu moc neobjevím.
Btw.. pořád mi dlužíš tu rozbité vodní dělo! Rainbowwild (Pamatuješ, jak jsi mi ho na Campech rozbil? Tedy... Obě dvě Rainbowlaugh)

Jinak jak jsem psal. Vodnice by byla jen pro zájemce. Ti by na oplátku byli slušní a kouřili by si jí tak, aby nikoho neobtěžovali. Ajsmug
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
#10
Pokud bude dovolena vodnice, vezmu si dovolenou (ano, jsem příšerná smažka) Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)