Anketa: Šli byste na Premiéru EQUESTRIA GIRLS jako na velký sraz Bronies?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Eeyup
71.03%
76 71.03%
Nnope
28.97%
31 28.97%
Celkem 107 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kino! Premiéra EQUESTRIA GIRLS! - účast téměř nutná :-)
#1
Video 
Ahoj mojí milí bronies, poníci, pegasis, hateři a vůbec všechno zvířectvo kterým se cítíte být. Rozhodl jsem se pořádat

SRAZ V RÁMCI PREMIÉRY EQUESTRIA GIRLS



No to si děláš...?! Na tohle nepůjdu ani náhodou!
Eehm, no... Vy kdo jste mě potkali na srazech víte že nejsem příznivcem r34ky, gore ale ani humanizovaných postav a tak dále a tak dále. Proto se logicky nabízí otázka co že mě to teda vlastně donutilo otočit o 180°? Upřímně nic. Myslím že jsem neotočil...
Po té co se objevil trailer se spousta bronies vyděsila, přestože animace zůstává stejně kvalitní a humanizovaná mane6 vypadá dobře (až na chudáka Spika). Zasadit MLP do stereotypního, čti ohraného a deb...hloupého prostředí americké střední zní šíleně a rozhodně jsem z toho nebyl nadšený.

Ale pak jsem objevil tohle komentované video a rozhodl jsem se že na premiéru jít chci, a nechci tam jít sám!
Ten člověk velmi přesně shrnul můj názor na Equestria Girls a myslím že opravdu stojí za to si ho poslechnout.

FAJN, Tak teda kdy a kde
Tom0147 nelenil a napsal do Cinema City ohledně data promítání v originálním znění. Záhy přišla odpověď:
Kód:
Vážený pane Přeučile,

jsme potěšeni Vaším zájmem o multiplexy Cinema City.

V tuto chvíli nemáme informace o tom, zda-li bude film Equestria Girls uveden v multiplexech Cinema City. Zatím není uvedeno ani datum premiéry, kdy by tento film měl být uveden v českých kinech. Doporučujeme Vám sledovat naše internetové stránky www.cinemacity.cz, kde se o případném promítání tohoto filmu dozvíte.

V případě dalších dotazů nás neváhejte opět kontaktovat.

S pozdravem

Pavlína Srbová
Operátor rezervací

Varianty jsou v zásadě dvě a každou lze spáchat dvěma způsoby:
  • Spoléhat na to, že některé z multikin najde odvahu odvysílat film "pro malé holčičky" v originálním znění (PRAHA)
  • Donutit je k tomu - byl jsem takto v roce 2009 na jedniném vysílání StarTreku v IMAXu v ČR takže když se chce, tak to jde.
  • Promítat na FF v FF kině! Toto by vyžadovalo zajistit práva ale Bronies na FFku bude hromada takže by to mohlo být i finančně zajímavé jen co je Pravda...
  • Během 14dnů mezi premiérou 16.6. a FFkem sehnat KINORIP a udělat si promítání vlastní.

Povinná výbava
Ať už bude realizována kterákoli z variant, je naprosto nezbytné se na promítání řádně vybavit!
Hrozně rád bych viděl nejen všechny naše hlavní cosplayery, ale i první meetup plyšových lun od té doby co se naposledy viděli v krabici, hafec dalších plyšáků, vlaječek a samozřejmě triček a figurek. Já rozhodně pozadu nezůstanu. Takové promítání získá neopakovatelnou atmosféru a budete na něj léta vzpomínat. V tom mi můžete věřit...

Závěrem poprosím, zahlasujte mi do anketky, není to nic 100% závazného ale je dobré dát o sobě vědět!

Těším se v kině! Twilightsmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#2
Jestli to bude v okolí Prahy, tak pojedu na 97,6% Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
#3
Ale jo, proč ne, sranda musí být Rainbowlaugh
Odpovědět
#4
Já to samé. Pokud to bude dostupné z Prahy (nebo pokud bych se náhodou zbláznil a jel na FF), tak se mnou počítejte Ajsmug
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#5
Count me in! Rainbowlaugh Vezmu si cosplay a jako vždy budu fotit Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#6
Vidím sál veliký, jehož prostory bronies přetékají... A plyšáky, spoustou plyšáků.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#7
(18.05.2013, 18:29)pidi Napsal(a): Varianty jsou v zásadě dvě a každou lze spáchat dvěma způsoby:
  • Spoléhat na to, že některé z multikin najde odvahu odvysílat film "pro malé holčičky" v originálním znění (PRAHA)
  • Donutit je k tomu - byl jsem takto v roce 2009 na jedniném vysílání StarTreku v IMAXu v ČR takže když se chce, tak to jde.
  • Promítat na FF v FF kině! Toto by vyžadovalo zajistit práva ale Bronies na FFku bude hromada takže by to mohlo být i finančně zajímavé jen co je Pravda...
  • Během 14dnů mezi premiérou 16.6. a FFkem sehnat KINORIP a udělat si promítání vlastní.


ad 1) to se urcite nestane
ad 2) blbost
ad 3) budes mit problem s pravama, proste je nedostanes. Takze promitat na cerno. (a ano, mame s tim zkusenosti)
ad 4) jedina varianta, ktere davam sanci na uspech
Odpovědět
#8
@Mondrogar
Myslíš že nemáme šanci? Jak sem psal pidimu do chatu. Varianta s právama na FF se mi líbí nejvíc. Klidně Hasbru napíšu (jestli to mám udělat mi někdo napište do PM nebo na FB). Samozdřejmě věřim, že o tom víš mnohem víc než já, ale já mám zase tendenci vždycky všechno zkusit Pinkiesmile

A ohledně promítání v normálnim kině. Já bych ty kina zkusil bombardovat mailama. Zase řikám. Proč to nezkusit Pinkiesmile
Odpovědět
#9
Resime to s pidim. Kina muzes bombardovat mailama a nebo muzes cekat, jak se vyjadrim ja. Shodou nahod jim vidim do karet. A uz ted vim, ze oficialne se to promitat nikde nebude.

Pokud by se hasbru psalo o prava, je dobre to udelat az po vydani. Za druhe to chce velmi oficialni mail, idealne od zastupcu nekoho z webu. Tohle nejde udelat jako hura akce. Otazkou je, jak vysoko nastreli cenu atd... Nezapomente, ze na tom chteji taky vydelat.

Dalsi variantou je udelat promitani nekde na cerno, jak jsem psal, je to jedina varianta, ktere davam sanci.
Odpovědět
#10
No i kdyby to vysílali v kinech, tak bych za to nedal ani deset korun.
Podle návštěvnosti kin se bude nadále řídit Hasbro ve svém marketingu. Jestli si vstupenky a DVD koupí hodně lidí, tak je navazující seriál zaručený.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)