Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
Já mam celkem slušnou představu...
Long live Dragon Lord Ember
Odpovědět
Hele?..Nezašlo to tady trochu někam jinam?....Že jste tak zvědavý,co kdo jiný dělá ve svém soukromém životě!....Trochu mi to připomíná babky na pavlači,co drbaj za zády tu druhou....Nevim jak vy,ale mě spíše na tomto foru zajímají MLP,než rozebírat soukromí někoho jiného ne?Ajsmug

Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
To ano, ale jestli se nepletu tak to s MLP pořád souvisí ^^
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
Tohle neni rozebírání soukromýho života, to je jen sranda Rainbowlaugh ... myslim Rainbowlaugh ... snad Pinkiecrazy

V EQ bych ale chtěl bejt, ale jn ve formě člověka/uni/peg/alli. Být earth ponym by mě asi dost štvalo ... chudáci, to maj těžký ....

DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Jn, i když já bych bral cokoliv Rainbowlaugh no skoro
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
(13.06.2012, 16:10)Antošík Napsal(a): Tohle neni rozebírání soukromýho života, to je jen sranda Rainbowlaugh ... myslim Rainbowlaugh ... snad Pinkiecrazy

V EQ bych ale chtěl bejt, ale jn ve formě člověka/uni/peg/alli. Být earth ponym by mě asi dost štvalo ... chudáci, to maj těžký ....

Já tak dva, tři týdny před závěrečným dvojdílem přišel s nápadem na povídku, jehož character by byl tzv. Mary-Sue, tedy zosobnění mě samotného. Chtěl jsem aby měl možnost létat jako pegas a zároveň kouzlit jako jednorožec, ale nechtěl jsem z něj dělat alicorna, jelikož i s Cadence jde zatím pořád jen o královskou krev. A ostatní kolem takto vznešených se často ostýchají, zkrátka friendship problems.
Tak mě napadlo vymyslet si rasu poníků, která se proměňuje, zvanou Equimorphs. A než jsem stihl nějakou povídku sepsat, BUM, Hasbro přiservíruje Changelingy.
Mezi mými EM a hasbrovic ChL jsou rozdíly, předevšim povahové a taky EM mají základní podobu podobnou earth ponies, ale schopnost se měnit je u nich až příliš hlavním rysem, který mají společný.
No, zkrátka kdybych mohl do Equestrie a vybrat si dokonce i takovouto možnost, volil bych ji...
Long live Dragon Lord Ember
Odpovědět
Přijde mi vcelku zajímavé, jak se tu chodí okolo horké kaše, ale nikdo z místních hrdinů nemá odvahu napsat, jak se věci ve skutečnosti mají (i když to do tohohle threadu vlastně nepatří) Ajbemused

A k tématu... žít v Equestrii by bylo fajn, ale chyběli by mi lidé. I kdyby se ze mě stal poník, vzpomíky by zůstaly a myslím, že občas by se mi stýskalo. Tedy pokud by vedle Ponyville velmi rychle nevyrostlo Bronyville Rainbowlaugh což by soudě podle zdejšího zájmu moc dlouho netrvalo Ajsmug

Jen se obávám, že bychom si tam krom jiného přenesli i nešvary z tohohle světa. No aspoň by měla Twilight co studovat Twilightsmile

(13.06.2012, 18:07)TakeruDavis Napsal(a): Chtěl jsem aby měl možnost létat jako pegas a zároveň kouzlit jako jednorožec, ale nechtěl jsem z něj dělat alicorna

Zatěžko si vybrat, řešil bych to samé: schopnost létat a kouzlit jako dva splněné dětské sny Pinkiesmile přitom by stačilo od obojího trochu, jen mít tu možnost, když přijde touha.

PS: Na tyhle spoilery si musím dávat majzla Ajsmug nebo druhou sérii v brzké době dokoukat.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(24.05.2012, 03:02)illindor Napsal(a): Jak by to asi tak vypadalo, kdyby měl člověk vážně žít v seriálovém světě…

Například jací by byli vaši známí:

Twilight Sparkle: Sociopatka, pedantská rýpalka, dělá chytrou při každé příležitosti, ví hned ‘‘všechno nejlíp‘‘. Hrdá na to že se naučila pár zastaralých teorií a do omrzení se jimi neustále ohání. Má sklony ke komandování ostatních.
Pinkie pie: Uječená, afektovaná, emocionálně labilní, přihlouplá, otravná a vlezlá. A říká se, že má utajené sadistické sklony. Brrr….
Rainbow Dash: Neustále machruje a vytahuje se, zpravidla svým jupíctvím nadělá víc škody než užitku. Náhodně vráží do věcí okolo a rozbíjí je. A může za to, že vám buďto praží na hlavu nebo moknete na kost.
Applejack: Mamonářka, vydírající zákazníky svým monopolistickým chováním. Bezohledně se brání konkurenci a volnému trhu, zabraňuje vstupu do odvětví výroby jablečných produktů všem ostatním.
Rarity: Marnivá a rozhazovačná, vyhazuje hromady peněz za zbytečnosti. Hysterická, ufňukaná, trpí chorobnou čistotností (obsedantně kompulzivní poruchou) a nutkavým perfekcionismem.
FluttershyRainbowwildsychicky labilní, nepravidelně střídá stavy ublíženosti, sociofobie a chorobně nízkého sebevědomí se stavy násilnosti a bezohlednosti. Její potvory obtěžují všechny okolo. A děsí malé děti svým nepříčetným civěním.

Jiné okolnosti ke zohlednění:

Žádný počítač, internet (a tak samozřejmě ani elektronická hudba, digitální filmy, foťáky a střílečky), pravidelné živelné pohromy (Discord, Changelingové, draci, nezodpovědné používání magie…), všude agresivní, vysoce kontrastní, řvoucí a oči z hlavy rvoucí pastelové barvy. Feudální systém vlády a relativně zastaralý průmysl a mechanizace.


ja bych si vzal gumu a smazalse
Odpovědět
A já bych si vzal tužku a znova bych tě nakreslilRainbowlaugh
Odpovědět
(01.08.2012, 15:40)Damael Napsal(a):
(24.05.2012, 03:02)illindor Napsal(a): Jak by to asi tak vypadalo, kdyby měl člověk vážně žít v seriálovém světě…

Například jací by byli vaši známí:

Twilight Sparkle: Sociopatka, pedantská rýpalka, dělá chytrou při každé příležitosti, ví hned ‘‘všechno nejlíp‘‘. Hrdá na to že se naučila pár zastaralých teorií a do omrzení se jimi neustále ohání. Má sklony ke komandování ostatních.
Pinkie pie: Uječená, afektovaná, emocionálně labilní, přihlouplá, otravná a vlezlá. A říká se, že má utajené sadistické sklony. Brrr….
Rainbow Dash: Neustále machruje a vytahuje se, zpravidla svým jupíctvím nadělá víc škody než užitku. Náhodně vráží do věcí okolo a rozbíjí je. A může za to, že vám buďto praží na hlavu nebo moknete na kost.
Applejack: Mamonářka, vydírající zákazníky svým monopolistickým chováním. Bezohledně se brání konkurenci a volnému trhu, zabraňuje vstupu do odvětví výroby jablečných produktů všem ostatním.
Rarity: Marnivá a rozhazovačná, vyhazuje hromady peněz za zbytečnosti. Hysterická, ufňukaná, trpí chorobnou čistotností (obsedantně kompulzivní poruchou) a nutkavým perfekcionismem.
FluttershyRainbowwildsychicky labilní, nepravidelně střídá stavy ublíženosti, sociofobie a chorobně nízkého sebevědomí se stavy násilnosti a bezohlednosti. Její potvory obtěžují všechny okolo. A děsí malé děti svým nepříčetným civěním.

Jiné okolnosti ke zohlednění:

Žádný počítač, internet (a tak samozřejmě ani elektronická hudba, digitální filmy, foťáky a střílečky), pravidelné živelné pohromy (Discord, Changelingové, draci, nezodpovědné používání magie…), všude agresivní, vysoce kontrastní, řvoucí a oči z hlavy rvoucí pastelové barvy. Feudální systém vlády a relativně zastaralý průmysl a mechanizace.


ja bych si vzal gumu a smazalse

nvm proc ale tohle jsem za svuj kratky zivot nezazil vsichi jsou tak POZITIVNI hmm
proto jsou ponici nej proc misto valky nekoukaj na poiky hmm delsi vec k zamisleni nebo ne?

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)