Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.5. Garden Party ve vesnici u Prahy zvané Babice!
#91
(23.05.2013, 15:12)Iluzon Napsal(a):
(23.05.2013, 02:33)Proctor Dickle Napsal(a): Takže, jelikož tam Jamis určitě vezmu kytáru, tak já vezmu basu Pinkiesmile

Bezva, myslíš, že tvoje notuy na basu zvládnu zahrát i s tubou? To by bylo supr!

No, moc songů ještě neumím, jsem začátečník Pinkiesmile, ale něco snad splácáme. Rainbowlaugh
Odpovědět
#92
OK tedy. Dorazím do Říčan v sobotu kolem dvanácté a budu tam stepovat Pinkiesmile
Původně jsem chtěl jet na kole ( od tebe jsem poměrně blízko ), ale bude zima a kdo ví, jestli nezaprší. Nemám blatníky. Nechtěl bych vypadat jak taťka z Obecné školy Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#93
No, pršet snad nebude... To bych pak asi taky vzal vlakem. I když pončo by možná stačilo. Podle toho jak moc by mělo pršet.

Kde sou pegasové?
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#94
Takpočítejte i se mnouTwilightblush
Odpovědět
#95
Hele, bude tedy v sobotu Lasergame, která znamená možnost většího srazu na Hlavním nádraží v blíže určených hodinách? Pinkiehappy

Nebo si takový společný sraz uděláme, ať se tam netrousíme po jednom? Pinkiesmile
Odpovědět
#96
Tak jsem se zrovna vrátil od řezačky a pro každého, kdo tady napsal, že přijde, nebo byl na seznamu v prvním příspěvku jsem udělal jmenovku s jeho nickem na fóru a avatarem, co tady používá Pinkiehappy (Kdo mě viděl minulý měsíc na LG, tak ví, jak asi budou vypadat Rainbowlaugh )
Teď ještě sehnat něco, aby se daly přichytit...
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#97
(22.05.2013, 15:22)Jamis Napsal(a): Co se týče lasergame - Corwin se neozývá, tak si to beru na hrb...

Kdo bude chtít, stále je tam na dopoledne volno, takže pokud se do zítra do 12:00 najde alespoň 5 zájemců, objednám to od 10:00 dopoledne do 11:00. Nebude problém zajít na LG a pak vyrazit na Garden Party: konkrétně 11:49 odjezd z Hlavního nádraží (cesta z Českomoravské na Hlavní nádraží trvá necelých 15 minut, takže to máme s velkou rezervou).

Zájemci se prosím hlašte sem Twilightsmile

Není nutné aby nás bylo 16 jako obvykle - osobně mě docela láká zkusit LG pro změnu v méně lidech Pinkiesmile třeba tři nebo čtyři týmy po dvou bude úplně jiný herní zážitek.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#98
Neboj, Xeelee, o tom postu vím, ale nezní příliš definitivně, proto se ptám, jestli to bude, tzn. jestli se našlo dostatek zájemců Twilightsmile
Odpovědět
#99
Omlouvám se Iluzonovi a Xinovi že jsem jim nedal vědět. Přijedu bohužel až zítra. Dnes mi do toho něco vlezlo. Twilightoops Promiňte že jsem vám nijak nedal vědět, ale došel kredit a k PC jsem se nedostal.
Odpovědět
Tímto uzavírám počet účastníků na plus mínus 20, jede se nakupovat.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)