Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival Fantazie 2013 podpultové info!
Wow, pár postů a mám dilema - jsem MLP org a zároveň manifesťák, docela prekerka Rainbowlaugh

Jinak Manifesťáků se nemusí nikdo bát, nikdy neděláme nic proti vůli někoho - a pod 15 už tuplem ne. Problém s lidmi je jasný - málokdo ví co vlastně chce a co nechce... Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
stejne nejlip je u nas na DDR. kdyz je venku vedro, my tam mame hezkej chladek, kdyz prsi, mame sice trochu vlhko ale porad se tam dobre skace. alkohol se tam da dobre schovat a vychladit. valet ci sedet a kecat se tam da taky. a nikomu nekecate do prednasky, jen do skakani a to nevadi. navic jsme hodni a nekteri z nas i pritulni
Odpovědět
Tímto bych prosím ukončil jakékoliv téma alkoholických nápojů na FF. Mladším ho nikdo neprodá už kvůli rozlišené vstupence, ale z posledních pár příspěvků by si případní rodiče mohli odnést dojem že se chystáme na jeden velký mejdan s litry lihovin Pinkiesmile
Odpovědět
A nechystáme?
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
Lihoviny jen na řezné rány. pěkně vypálit Rainbowlaugh
Jinak baterka potřebuje alkohol k amazing výsledkům RainbowlaughD Pinkiehappy
Odpovědět
Etanol je zdroj energie. Jezdí na něj i auta a Baterka.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Program je již definitivně uzavřen, zanedlouho se objeví i v excelovém souboru na stránkách FF Ajsmug A rozhodně je na co se těšit Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Vypadá to dobře. Rozhodně se chci účastnit pony pantomimy :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Bude paráda! Pinkiesmile Doufám že to vyjde stou případnou pomocí/brigádou tam, páč rád bych tam byl co nejdíl + určitě celou mlp linii od rána až do večera Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
...........
Proč mám pocit že spor mezi mámou a tátou trvající 9let my zabrání buď:Tam jít/Užít si to tam
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)