Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke)
Pisu si te Pinkiesmile
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Zkusila jsem se včera i dnes zeptat pár bronies kamarádů na které mám kontakt a odmítli za mě něco platit přes jejich PayPal účet... Raritycry
spike letter Lenny Vampire spike letter
YouTube
Odpovědět
Napis si me. Mam zajem minimalne o jednu a mona i vice(3-4) pokud nebudes spjechat s placenim.
Jake upravy jsou na vybjer?
___
PP ucet mam ale neumim snim presto kdyby nekdo mel problem s placenim tak jsem ocheten provest vasi pladbu pres muj PP ucet.
Odpovědět
Nešla by plyšová Chrys ? Rainbowlaugh
Odpovědět
Objednavka Celestii uzavrena!

Mam jiz 30 zajemcu, coz je docela dost a zatim nebudu brat vic. Prosim tedy zdejsi zajemnce, aby mi poslali penize na paypal uvedeny v prvnim prispevku.
Nezacnu sit, pokud nebudu mit penize alespon od poloviny lidi. A to kvuli tomu, ze budu muset objednat latky a vysiti oci. Tak ted je to na vas.

Nas strihu pracuji dnem i noci (skoro), ted jsem se zasekla u hrivy...
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Mid: Zatím stále sháním někoho, kdo by to za mě zaplatil přes Paypal....
spike letter Lenny Vampire spike letter
YouTube
Odpovědět
Lenny Vamipire: napiš mi PM a domluvíme se.

Midnight: Těším se a moc Twilightsmile peníze ode mě můžeš očekávat začátkem června.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Mid: Brala bych komplet odepínací příslušenství a roztažená křídla.
spike letter Lenny Vampire spike letter
YouTube
Odpovědět
Gaaah, tohle je finalni verze hlavy a tela. Ostrych hran se nelekejte, je to tou latkou, jakmile bude usita z mionky, tak se to ztrati. A s hrivou a ocaskem bude vypadat lepe. Ale to az jindy, dneska jsem uz moc vytopcena.

Fotku si otocte sami, ja uz na to nemam silu a jdu zformatovat ten blby notas...

[Obrázek: 8QKyVrg.jpg]
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Krásná práce, MidnightShadow... Pinkiehappy
spike letter Lenny Vampire spike letter
YouTube
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)