Anketa: Kde chcete čajit?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Na cestě
54.39%
31 54.39%
Shangri-la
21.05%
12 21.05%
Šamanka
8.77%
5 8.77%
Jiné
15.79%
9 15.79%
Celkem 57 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.15 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky)
Ok. Budu tam s bráchou celý den. Tak ve tri tam... Pinkiehappy

(teda jeste si musim zjistit kde presne to "tam" je)
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Okej, tři to bude Pinkiehappy Pidi, esli chceš vyzvednout na Karlovém náměstí (metro, snad nám ho do té doby otevřou Rainbowlaugh ), tak naval číslo přes PM Rainbowlaugh

Na opozdilce se budeme těšit a ještě poprosím Xina o repakitipitulační příspěvek Pinkiehappy
Odpovědět
Info!
Čtvrteční čajení se uskuteční v čajovně "Na Cestě". Akce začíná ve 3 hodiny a poběží až do pozdních hodin. Proto nevadí, když přijdete později. (Já sám přijdu okolo 5-6, jelikož mám přijímačky). Od 3 hodin tam již bude sedět Pajzl, takže se nebojte. Objednám to na jméno "Applejack". Takže se stačí poptat u obsluhy.

Pokud by si někdo nebyl jistý, nebo by měl případně dotaz. Prosím ať mi pošle SZ nebo SMS. Kontaktní údaje jsou na první stránce. Pinkiesmile Kdyby něco. Volejte! Pinkiesmile
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
Tak...výplata asi nebude...až v pátek.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
(05.06.2013, 01:19)Rwakk Napsal(a): Tak...výplata asi nebude...až v pátek.

Jak jsem říkal Twilightsmile
Odpovědět
Asi prijdu ale nevym kdy. Pro me je dulezite aby uz bylo metro otevrene.
-------
Mam si vzit cukr navic?
-------
Nakonec sem se rozhodl nepřijít.
Odpovědět
Jasně, ten se vždycky hodí Rainbowlaugh

Jo vlastně, Xine, už jsi tam volal? Je to totiž hnedka u Vltavy, tak se bojím, jestli nemají vyplaveno Twilightoops
Odpovědět
Nějaké čajíčkovské foto by na skladě nebylo? Raritywink
PNN = Pony nurse Nessie Twilightblush
Odpovědět
No, to nevim, Na cestě jsme s foťákem tuším blbli jenom v den, kdy Mezu přinesl vlkodlačí hlavu Rainbowlaugh Ale pak jsou tady někde fotky ze Shangri-ly Pinkiesmile
Odpovědět
Neboj nebude to vyplavené byl jsem tam když měla 3080 a nic se tam nedělo Raritywink, no já dorazím takže budou foto Rainbowwild, před tím jsem měl mobil out Rainbowwild, teď bude fully CHARGED Raritywink
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 21 host(ů)