Anketa: Jak hodnotíte obrázky? (známkování jako ve škole)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
18.18%
4 18.18%
2
36.36%
8 36.36%
3
45.45%
10 45.45%
4
0%
0 0%
5
0%
0 0%
Celkem 22 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Neponíci]Návrat mizerného kreslíře
twilicorn se ti povedl Twilightsmile vypadá hodně dobře a roztomile Twilightsmile hrozně se mi líbí její výrazné a rovnoměrné oči Twilightsmile
Odpovědět
Takže jsem zkusil nakreslit něco kde není poník (k tomu už mě nikdy nikdo nedonutíRainbowlaugh) S*al sem se s tím 2 měsíce, možná i 3, ale výsledek tomu neodpovídá.
BACHA! Nelíbí se to ani mě, nevím co to udělá s někým jinýmRainbowlaugh A není to MLP
[Obrázek: IMG_2.jpg]
Odpovědět
DERP there!
[Obrázek: MegamanDerp.jpg?width=737&height=571]
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět
mě to zvedlo náladu ! Rainbowlaugh +
Odpovědět
To sice nebyl účel, ale díkyRainbowlaugh
Jinak, lidi mi zřejmě nepůjdou. Co si myslíte o tom vlkovi?
Odpovědět
Mora vypadá celkem obstojně trochu bych si pohrál z výrazem Pinkiesmile je moc měkký. na vlčí bohyni Pinkiesmile
Odpovědět
Je no. Já zase nechtěl aby vypadala moc nas*anáRainbowlaugh Přecejen mi toho ve snech dost ožívá, tak mě to nemusí hned sežratTwilightblush
Jinak ano, vypadá to jinak než na předloze, ale takhle se mi to líbilo vícTwilightsmile
Odpovědět
Sice je tam trochu špatná anatomie rukou (a našel jsem si na Googlu, že by ten vlk měl být o něco větší, ale hlavní je, že jsem ji hned poznal a o to jde Pinkiesmile, ale je to docela pěkné.. Vlk je dobrý, jen si nejsem jistý, zda má správně perspektivu na hlavě.. Také ty chlupy, co má na zadní noze u břicha, neměly by spíš směřovat opačně (tj. k hlavě)?
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Konečně jsem přestal kazit poníky, tak si musím najít další věc co neumímRainbowlaugh Jelikož mě poníci nějak přestali bavit, co se týče kreslení, tak jsem zkusil přejít na vlky. A abych nebyl moc OT, tak na wolfizaci (či jak se tomu nadáváRainbowlaugh) poníků. Takže vám přináším první obrázek. To pozadí se absolutně nehodí, ale lenost nade mnou zas jednou zvítězila, takže kdo ví, kdy bude jiné. Asi největší problém je u vlků poněkud ojedinělá hříva. Ale bral jsem to podle předlohy, takže hřívu to prostě má, i když se mi tam nelíbíRainbowlaugh
Otevírat na vlastní nebezpečí
[Obrázek: SCN_0004.jpg]
Odpovědět
Mno...má hoooodně tlustý krk, jinak by to snad šlo.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)