Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke)
Telo Celestie z minky.

[Obrázek: b6LYsRw.jpg]
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Ten střih vypadá hodně dobře, je vidět, že sis s tím pohrála. Jak říkala Aidrien, pozlatit ruce by ti měli.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Me by stacilo, kdyby mi uz fungoval sici stroj. A pozlacene ruce by se taky hodily. Nemela bych tak popichane prsty.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Bylo to myšleno metaforicky.

Když se dívám na Celestii, napadá mě hláška z filmu "Já padouch": "Je tak hebkeeeeeeeeeej!" Pro ilustraci začátek scénky. Pinkiesmile
Odpovědět
Fakt super práca Pinkiesmile No ja musím napísať.. Klobúk dole.. A to keď si predstavím, že ich máš robiť ešte okolo 25 :O No moje peniaze sú teraz v rukách Jamisa takže záleží na ňom kedy peniaze pošle Pinkiesmile
EDIT: Aha tak už to je zaplatené.. Moja chyba Twilightblush
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
(Pšššt.. koupím 10 hlasů pro AJ. Rainbowlaugh 50/kus)
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
Me je to jedno stejne se jednou dostane na vsechny poniky a jine stvoreni teda za predpokladu ze vtom bude MidnightShadow pokracovat.
Odpovědět
Ta Celestie je skvělá až bude mít i hřívu bude to dokonalé... Mimochodem obdivuji tě že si tak ochotně dala svou lunu holčičce kamarádky, Ty si fakt asi Raritka Pinkiesmile není to tvá Waifu ? Rainbowlaugh Můžu ti dělat Jehelníček? Rainbowlaugh
Odpovědět
Prave jsem narazila na docela zasadni problem. Zapomela jsem, ze ma hriva vlnite prouzky a ty bez stroje sit nebudu, protoze si znicim jinak prsty. Uz vim, proc jsou Celestie tak drahe. Proc jsem na to nemyslela, jsem hloupa Facehoof

Ajdrianpony: ani ne, spis jsem nechtela, aby zacala brecet, kdyz bych si ji vzala zpatky Pinkiehappy
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Prosim toho, kdo posilal penize za Mraka a KRAJKHOURA, aby napsal, kdo byli ti zbyli dva, nebot neuvedl jejich jmena Rainbowlaugh

Update: Strih byl ted malicko zmenen, hlavne zadni nohy a do kridel budu prece jenom davat drat, aby drzely (jen do roztazenych), takze budou jako u Lun. Kdo drat vylozene nechce, at mi napise, ale take at pocita s tim, ze kridla budou nejspis splihla a nedrzici prilis tvar.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)