Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
Prý to místo, o kterém se nemluví. To, kde všechno kdysi začalo. Místo zrodu nás Bronies.
Odpovědět
OT:
Ale to misto je prece zakazane..

[Obrázek: GLU30e678_pohl.jpg]

Topic: A jak na to reagovali prisedici? To jim neprislo divne ze ten clovek ma asi mentalni problemy kdyz jen tak vezme zapalovac a zacne podpalovat veci, s kterymi nesouhlasi? Plus kdyby to byl ponik podepsany od Lauren Faust a pozlaceny, tak by to byla treba i skutkova podstata trestniho prava spike letter
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
OT
Vy už jste s 4chanem jako s Voldemortem Rainbowlaugh

Naopak, bronies 4chan obohatili o místo, kde alespoň vše nehnije. Já chodím na Reddit, ale kvůli /mlp/ se 4chan kouknu, když se tam objeví něco důležitého.

Tessik
Tak to byl fakt debil, takovému nebezpečnému individuu bych se radši vyhýbal.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Prý to místo, o kterém se nemluví. To, kde všechno kdysi začalo. Místo zrodu nás Bronies.

Aha... "to" místo. Pokud o prdeli internetu mluví takhle, tak chápu proč to udělal. To tajemný místo se během posledních let strašně změnilo, pravda. Ale největší rakovina toho místa nejsou poníci, ale lidi co to berou jako on Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(13.06.2013, 13:34)Nasut Napsal(a): Doopravdy by mě zajímalo, co všechno zničili Rainbowlaugh

Dali svetu zopár hudobníkov, zachránili / zlepšili životy mnohým ľuďom, pomohli mnohým vyliezť z ulity a socializovať sa, vyzbierali tisíce na pomoc iným, angažovali sa v charite... Jop, bronies sú cynické hyeny bez chrbtovej kosti ničiace všetko, čo im príde do cesty.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Heh, tak na tom místě trollí s MLP jen nonbronies a MLP fanoušci maj vlastní board. A jestli někdo tvrdí že něco „zničilo“ tu největší žumpu viditelného internetu, tak je summerfag a rakovina co tam nemá co dělat.
Odpovědět
Melgarh: Jako nikdo nechápal, proč to udělal.
No a ten poník nemusí být pozlacený a podepsaný, díky novému občanskému zákoníku bych to mohla odvolat na věc zvlášní obliby, protože nikdo neví, co ta definice znamená Pinkiesmile
Odpovědět
OT:

4chan (a najmä /b/ - áno, porušil som pravidlá) je stoka internetu. Zhoršiť tam niečo, to skôr bude v pekle mrznúť.

No tiež by som rád vedel, ako na toho "džentlmena" so zapaľovačom reagovali prisediaci.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Mimochodem, kolik mu je?

PSRainbowwildravidla 1&2 platí jen při raidech
PPS: Pravidly 1&2 se ohánějí jen newfags
PPPS: "Rakovina" začala v roce 06 a na nooby tam tardi nadávali od samého počátku + poníci jsou jenom malý kousek toho všeho, takže svádět to všechno na poníky jen dokazuje, že ten, kdo si stěžuje je sám příčinou problému.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tomu "gentlemanovi" je kolem 25, studuje vejšku, člověk by si řekl, že bude rozumnej, neni, je to debil. Ostatní byli sice dost překvapený jeho chovánim, někdo ho snad i napomenul, že se to nedělá, ale jinak moc nereagovali. Akorát já jsem hrozila dlouhou a bolestivou smrtí. Naštěstí jsem PP stihla včas zachránit, popálenina není skoro vidět, protože kdyby jí ublížil viditelnějc, tak jsem byla schopná mu ublížit fyzicky.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)