Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Bluro: (doprčic týden tu nejsem a taková změna přezdívky? Rainbowderp ) To je právě to o čem se mi nikdy ani nesnilo a natož aby jsem tohle chtělo Twilightblush

A moc všem děkuju za gratulace Twilightblush
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Však já vím, že nemáš rádo popularitu. Já tě jenom škádlím. Pinkiehappy Ale samo musíš uznat ,že si ji zasloužíš. Ajsmug
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
(18.06.2013, 06:24)Vlče Napsal(a): Vyhrálo jsem soutěž, do které jsem asi před měsícem a něco málo navrch kreslilo tento obrázek:
[Obrázek: feather_s_family_by_mao_ookaneko-d69fx6l.png]
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Á dobře že se ozval pan Xeelee protože jsem konečně! Dokreslilo zebru!!! Scootangel
[Obrázek: zebra_stallion_by_mao_ookaneko-d69jnoq.png]
Doufám, že se bude líbit a popřípadě mám ještě verzi, kde je cutiemark otočený protože vlastně nevím jak to patří Applejackunsure
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Moc krásná zebra... Pinkiesmile
A taky moc gratuluju k vítězství.

P.S. S tím vektorem jsem na tebe nezapomněla Ajsmug Příští týden se na něj vrhnu i kdyby hrom bil.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Blahopřeji k dalšímu úspěchu.

Vlče tu samozřejmě kreslí ze všech nejlépe, tento obrázek patří k vrcholu její tvorby alespoň z mého pohledu, nicméně se musím omluvit, že má gratulace je spíše ze slušnosti. Ne že bych to nemyslel upřímně, a samozřejmě že závidím, ale běžně negratuluji lidem, i když je to slušnost, pokud mám pocit, že jim tím jen pochlebuji, což bohužel v tomto případě mám Twilightoops
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Teda, tohle kdyby nevyhrálo, tak nevím. Ti gryfopegásci jsou naprosto ňuňózní Twilightsmile Pinkiehappy Taky se přidávám ke gratulacím. Twilightsmile
A zebra je taky super Ajsmug
Odpovědět
Crossie: Těším se na něj Twilightsmile
Martin: děkuji za gratulaci, ale upřimně mě tohle trochu zamrzelo, protože rozhodně nikomu takové pocity nechci vyvolávat Fluttershysad
Dragea: děkuju Pinkiesmile (ňuňózní je úžasné slovo)
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Dneska jsem jako Ježíšek Pinkiehappy
hotový request pro Monicagranger... no prostě Moni Twilightblush doufám, že se líbí a že jsem splnilo zadání, protože hlava děravá si to zapomněla uložit...
[Obrázek: request_3___monicagranger_oc_by_mao_ooka...69letb.jpg]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Awwww už třetí příspěvek jenom ode mě, ale s tímhle už nemohu déle čekat!

Asi jenom slepý by si nevšiml, že jsem mělo a mám v poslední době trochu problémy, ale i mezi těmito problémy se dějí hezké věci, které mi pomáhají se udržet nad vodou. Jednou z těchto věcí je plyšová Derpy, vyrobená od Midnight, která ke mě díky Arosisovi přiletěla v tu nejpříhodnější chvíli (i když v tom asi také hrála velkou roli náhoda)
Každopádně Derpy pro mě znamená opravdu mnoho. Vždy když jí mám u sebe, pomyslím na to, kolika rukama dobrých lidí prošla, vzpomenu lidi kterým na mě záleží... a uvědomím si, že pro ně musím být silné vlče, nepodlehnout tomu všemu zlému kolem sebe/ve mě. Je to něco co mě střeží v těch temných chvilkách a vnáší do nich světlo.

Za tohle patří moje díky Midnight Shadow:
[Obrázek: gift_2___midnight_shadow_s_oc__crystal_e...69oebp.png]
a Arosisovi:
[Obrázek: gift_1___arosis_s_oc__moonflower_by_mao_...69oe2u.png]

Možná ani netušíte jak moc jste mi pomohli a vůbec všichni ti, kteří ke mě Derpy dostali. Doufám, že se vám budou mé obrázky líbit a že jsem dostatečně vyjádřilo svůj vděk Derpytongue2
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)