Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmokovy kreace
Podle mě roztomilost je u poníku ta nejdůležitější vlastnost, která by jim nikdy neměla chybět. Moc pěkná práce.
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Zomdrugon: Tak to mě těší :-)

Bluro: Tak určitou míru roztomilosti maj přirozeně, ale v seriálu jí mimo pár momentů s Fluttershy a CMC nijak výrazně najevo nedávaj. A to se mi líbí.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Výsledek dnešního streamu: Pony Argonath

Můj první pokus o nějakou normální krajinu. Neni to ještě vono, ale nakonec to nedopadlo tak hrozně jak jsem na začátku myslel. Docela mě to začalo bavit, takže se v mejch obrázkách nějaký ty krajinky asi začnou vyskytovat.

Zkoušel jsem při tom freeware kreslicí programy. Gimp má slušný editační schopnosti, ale na malování se moc nehodí. MyPaint je zas na malování výbornej, ale úpravy neumí vůbec žádný. Takže jsem nakonec ukládal do ORA formátu a otvíral obrázek střídavě v jednom a druhym. To funguje, ale je to zdržení.

[Obrázek: pony_argonath_by_zmok-d66bz1g.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Perfect! Heart Strašne sa mi to páči! Twilightsmile
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
Lyrické. Působí to jemně a bylo by to skvělé pozadí. a nedráždí to oči.
Odpovědět
(24.05.2013, 02:56)Zmok Napsal(a):
[Obrázek: pony_argonath_by_zmok-d66bz1g.jpg]

[Obrázek: omgwtf.gif]
Odpovědět
Alkelův Mad Cat.
Že mám blbě proporce si nejspíš nikdo jinej nevšimne. Že mám blbě perspektivu už možná jo :-)
[Obrázek: mad_cat_by_zmok-d6730jh.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
A tady máme výsledek dnešního livestreamu:
[Obrázek: dirty_rarity_and_angelcorn_by_zmok-d6a76et.jpg]

A pro porovnání verze bez linek:
[Obrázek: dirty_rarity_and_angelcorn__no_lines__by...6a76el.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Hmm... ta verze bez linek vypadá snad lépe. Působí to tak nějak přirozeněji Pinkiesmile
Odpovědět
úchvatné, nemám slov, bylo skvělé vidět jak vzniklo toto dílo úplně od počátku a hlavně dirty Rarity yay Rainbowlaugh
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)