Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Krásně jsi to nakreslilo :3 a opravdu nezaměnitelná věc na tvých kresbách jsou uši Pinkiesmile. Všimla, jsem si, že hodně používáš jemné barvy docela by mě zajímalo, jak by obrázek od tebe vypadal s temnější tématikou, ale určitě skvěle jako všechny Pinkiesmile
"Jediné, co vážně ohrožuje dominanci člověka na této planetě, je virus."
Joshua Lederberg, Ph.D, Laureát Nobelovy ceny

"Pošetilý byl ten člověk, jenž postavil svůj dům na písku"

Můj mozek je jako Bermudský trojúhelník. Informace jdou dovnitř, ale pak už je nikdo nikdy nenajde.

Spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít.
Odpovědět
Hrozně moc se mi líbí ta jemnost tvých obrázků. A ty obrázky mají atmosféru - to je věc, kterou hodně tvůrců (a i já) nezvládá. Třeba nedávno jsem se snažila nakreslit své smutné OC, ale působilo to spíše absurdně a vůbec to nezpůsobovalo pocity, jaké jsem chtěla. Tvé obrázky jsou prostě krása. :3
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Dekuji moc Twilightsmile
Takhle jsem si Crystala nejak predstavovala a anatomie realneho kone tomu dava zvlastni atmosferu :3

A jsem rada, ze Derpy pomaha.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
(18.06.2013, 12:40)Vlče Napsal(a): Á dobře že se ozval pan Xeelee protože jsem konečně! Dokreslilo zebru!!! Scootangel
[Obrázek: zebra_stallion_by_mao_ookaneko-d69jnoq.png]

You're my favourite wolfie ever! Rainbowkiss
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
no...vím,že to má být kritika....ale nedalo mi to

MOC GRATULUJI K VÝHŘE
na obrázek jsem čučela asik půl hodiny a přitom jsem měla otevřenou pusu.
jak by tohle nemohlo vyhrát? wow...

i ta zebra je pěkná,ikdyž mě trošičku děsí.
a obrázek pro Moni...zase wow
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Purple Wish: Čím prosím tě může upířího poníka vraždícího po nocích děsit usmívající se zebra s tímhle CM a s dredy? Rainbowlaugh
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
K zebře: hezký, ale ten CM tam nějak nezapadá, moc svou hladkostí a jemnou kresbou kontrastuje se zbytkem obrázku a to čistě bílý pozadí pod nim to taky neni to pravý ořechový, je tam takovej ostrej přechod. Navíc s těma čárkama kolem dokola to je jak vlajka jižní Korey, kdyby tam nebyly a zůstal jen ten samotnej symbol bylo by to lepší. Navíc vypadá jako vloženej obrázek a ne ručně kreslená součást toho velkýho obrázku. Prostě integrace tohohle detailu do celku poněkud pokulhává. Ale jinak dobrý. Co dobrý, výborný!
Odpovědět
OT

(20.06.2013, 00:48)Xeelee Napsal(a): Purple Wish: Čím prosím tě může upířího poníka vraždícího po nocích děsit usmívající se zebra s tímhle CM a s dredy? Rainbowlaugh

jak můžeš vědět,že vraždí? nevraždí....
už ne.Jde pít ehm krev i tak,aby jsi poníka nezabil...

ale to je fuk. I tak,děsí mě bo to vypadá tak "vzdáleně" jako Zecora.Prostě pro poníky něco nového
"to,že mě to děsí"=líbí se mi to,bo je to tajemné.
Já zapomněla,že takhle nepoznáte jak to myslím
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Další vééélké poděkování za pomocné kopýtko, které mi podali Shimy a Foxter Flutterryay
[Obrázek: gift_3___shimy_by_mao_ookaneko-d6abeho.png]
[Obrázek: gift_4___foxter_by_mao_ookaneko-d6abg5t.png]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
[Obrázek: commission_3___red__smoke_cloud_by_mao_o...6b5fqb.png]
Další commission konečně hotový! Pinkiehappy doufám, že se bude líbit panu Redovi
Kreslit to pozadí a "onu věc" bylo vážně těžké...
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)