Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival Fantazie 2013 podpultové info!
(27.06.2013, 08:15)Martin Napsal(a): Takže nakonec nepojedu ani na jeden den. Omluvte tedy mou nepřítomnost..
Jediný den, který by mi jakžtakž vyhovoval je pátek, protože promítáte dokument o Bronies, ale protože jsme neshledali v ostatních liniích nic dalšího nezajímavého, nepojedu tam jen kvůli dvěma hodinám Twilightoops

Jses docela naivni kdyz hodnotis zazitek z FFka dle anotaci v programu Pinkiesmile
Az jednou nahodou FFkou navstivis tak budes litovat tech let kdyz jsi tam nesel...
Odpovědět
awww to je škoda tak tě poznám někdy jindy Pinkiesmile
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
Kdo jede na FF už zítra?
Odpovědět
(27.06.2013, 08:15)Martin Napsal(a): Takže nakonec nepojedu ani na jeden den. Omluvte tedy mou nepřítomnost..
Jediný den, který by mi jakžtakž vyhovoval je pátek, protože promítáte dokument o Bronies, ale protože jsme neshledali v ostatních liniích nic dalšího nezajímavého, nepojedu tam jen kvůli dvěma hodinám Twilightoops

hele ja na FF nechodim na prednasky uz asi 5 let. to sem delala asi prvni dva roky ze jsem cely den sedela nekde na prednasce. pak jsem zjistila ze mnohem viz zabavy si uziju s lidma jen tak. jako kdyz je nejaka vyjimecne dobra prednaska tak na ni zajdu. to se stava tak jednou denne a obcas ani to ne.
kde jinde muzes zazit hromadu halasicich lidi v kostymech kteri se v noci rozhodnou jit na vypravu za svitici-kourici-barvy menici-kulatou veci. kde jinde muzes potkat rytire Jedi jak se v 11 vecer sermujou pred kinem efektne sviticima mecema, prijede policie a poprosi je jestli si to muze taky zkusit. kde jinde mas takovou koncentraci bronies s kteryma si muzes popovidat o cemkoliv.
ano dat 250 kc za den, za to ze si popovidas s par lidma a pujdes(jak ty rikas) na jednu prednasku, se muze zdat prehnane, ale ten zazitek za to opravdu stoji
Odpovědět
Přesně tak to dělám i já, chodím jen na přednášky které mě zajímají a u kterých vím že mě pobaví, jinak jsem buď na chodbě, na baru, nebo venku a povídám si. Pinkiesmile
Odpovědět
Jo už zítra teším sa !
Odpovědět
Naivní? Možná.. jenže na rozdíl od některých z Vás, kteří se tam jdete pobavit, vyřádit, promluvit si s kamarády, já tam chodím sbírat informace. A vzhledem k tomu, že PragoFFest byl pro mne docela zklamáním (výjimka byly FiW a Cosplay, ale stačilo to vidět jednou), a podle programu Pony linie to vypadá téměř na totéž, nepřipadá mi to vůbec přínosné.

čistě subjektivní hodnocení:


Sci-fi v MLP FiM
kdo prolézá denně You Tube a DA, nepotřebuje přednášku

MLP FiM Fanfikcie
nečtu

Dopis Bronies.cz
nezaujalo

Ekologie v My Little Pony
probíráme denně na fóru

Trotmania a MLP Quad
neznám, nehraju (resp. taneční podložku jsem viděl)

Ač sněhule nemám ráda aneb MLP dabing
opět, Barandov a You Tube to jistí

Pojď si zhotovit Parasprita
raději ne, stvořil bych monstrum

Pony Kvíz
to bych projel na plné čáře

Nestalo se
to by mohlo být zajímavé

Bronies - Hudební Workshop
opět, mohlo by být zajímavé, ale MLP hudba zatím nedosahuje standardů Spirita nebo jiných filmů

Charitativní Aukce
nejsem sběratel

Nultá hodina s Twilight Sparkle
snídaně s poníky nebyla bohužel nic moc, očekávám totéž

Když se zamiluje kůň III.
NOPE

Snídaně s Lunou
ditto, na epizody mám YT a stejně se na ně nekoukám

Když se zamiluje kůň II.
NOPE

Rozcvička s Rainbow Dash
ditto

Gala Afterparty s Pinkie Pie
ditto

Grand Galloping Gala
tady bych se asi cítil jako cool v plotě

Odvrácená stránka MLP videí
pořád ještě jsem rád, že se .MOV sérii úspěšně vyhýbám
a na tzv. fenomén bronies mám vlastní názor

Bronies napříč Evropou
toto by mohlo být zajímavé.. však taky.. dělá to Jamis

Animace a Motion Capture
zřejmě velmi zajímavé. Nicméně opět lze upřednostit YT, kde pár takových návodů je také. Navíc, nevím, jak moc půjdete do hloubky, ale mám zkouknuté všechny bonusy z Disney/atd. DVD, a tam o tom toho bylo také dost.

Vývoj MLP videí 2012 - 2013
možná jsem jich pár přehlédl, ale mám sbírku čítající desítky/stovky kusů


Vývoj MLP videí 2010 - 2011
ditto, ale o kreativně nelze vést debaty. Částečně zajímavé, kdybych je neznal


Fallout: Equestria art & sidestories
seznámení jsem zažil na PFF, ale není to můj šálek čaje (Fallout mám jinak rád)

Pony pantomina
nejsem zrovna party animal, takže sranda odsud pocaď..

Strach a hnus v Las Pegasus
tohle by mohlo zahřát mé ironické srdce Pinkiesmile

Platónova Equestrie
to má být ironie? Pinkiesmile

Gravity Falls
seriál mi nesedl, ale nechápu, proč je na Pony linii

Magic is science
fanom.. ale proč ne, když na to tvůrci samotní dlabou.

Foster's Home for Imaginary Friends
ditto

Film Bronies.cz
to by mohlo být zajímavé, kdyby to bylo v době, kdy můžu přijet, ale zase.. určitě to časem bude na YT

Dan Vs.
Dan vs. Ponies je boží, Dan samotný mě zase tak moc netankuje

Fanmade epizody MLP
ano, pro ty, co je ještě neviděli, to bude boží

My Little Karaoke
myslím si, že umím zpívat, ale není to pravda, takže se nebudu ztrapňovat Pinkiesmile

My Ugly Pony: Jak si (ne)vytvořit poníka
peru se s tím téměř denně, takže netřeba další inspirace Pinkiesmile

Friendship Is Witchcraft
parodie boží.. ps.: nějak se zasekly titulky, ne? Ajsmug

Bronies: Dokument
Toto by mne docela zajímalo..

Fyzika v Equestrii (vs Pinkie Pie)
Tady se nelze dobrat nějakého závěru Pinkiesmile

Fandom Music: O syntetických nástrojích
Sice hudbě moc neholduji (netvořím), ale mohlo by to být zajímavé (to si ale myslím i u dokumentech ze série Aliens).

Past Sins - Noc bude trvat navěky!
tady nemám šajn, o tu půjde, ale o fan fikce moc zájem nejevím

Upheaval aneb výlet za hranice Equestrie
spekulace..

My Little Pony jako lesbická romance
NOPE

My Little Pony FiM - výtvarný workshop
opět, svoji tvorbu prezentuji, a nepatří zrovna mezi ty nejlepší, a nevím, co bych nakreslil z hlavy mezi lidma (v davu se cítím trochu nesvůj Pinkiesmile ) Navíc, poníka ve stylu seriálu? To nesvedu Twilightoops

Cider
bylo na PragoFF, neviděl jsem, ale neumím si představit, že by mne povídání o "moštu" zabavilo hodinu

Pony komixy a další merchandising
na PragoFF to bylo celkem informativní, ale vidět to znovu by mne asi moc nebavilo. Navíc, nejsem sběratel, a je to divné, ale zatím jsem nečetl ani jedno číslo FIM komixu.

Když se zamiluje kůň I.
NOPE

MLP cosplay... to jako vážně?
bylo velmi zajímavé

Fallout: Equestria
opět, jde zřejmě o totální reprízu

Litovat určitě nebudu Ajsmug Nechybělo mi žádné FFko které jsem vynechal, ani srazy, nelituji ani toho, že jsem neviděl BronyDoc nebo EqD Ajsmug

Ale, nevěřím Pinkiesmile.. kdyby nejel někdo váženější ze zdejší brony komunity, tak bych lítosti na jeho nepřítomností i věřil..

Na 100% nemohu vyloučit, že nedostanu zkrat a nakonec se tam třeba přeci jen ukážu (i kdyby jen na pár hodin), ale protože mám příští týden dovolenou (a tedy no Internet), nedal bych o tom vědět.. Berte to jako překvapení, ale spíš počítejte, že ne (a nemyslím si, že by to byla nějaká škoda Rainbowlaugh leda by vám chyběly sarkastické poznámky o tom, že FIM je jen průměrný animák).

Nejde o peníze za vstupné (teď jsem utratil výplatu za jednorázový přístroj, nějaké dvě stovky jsou fakt to poslední) ani za cestu těch 100 km, ale jde o to, když tam pojedu, bude to mít smysl, nebo tam budu jen postávat a koukat, a přitom bych mohl doma dělat něco užitečnějšího. A kde jinde si můžu pokecat s lidma? Já nevím, třeba tady?
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
awww to se mi nechce číst Rainbowlaugh jinak zítra se tam uvidíme Ajsmug
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
Tak Martine můžeš se podívat i na jiné přednášky atd..
Odpovědět
Právě, že i co se týče ostatních linií, tak tam není zrovna moc velký výběr. A i u těch, které vypadají zajímavě, mám strach, protože např. na PragoFFestu byla nejzajímavější přednáška o Exoplanetách (mimo Japonských tradičních pohádek s liškama), a přitom její úroveň nebyla zrovna valná. Přitom jsem myslel, kdo ví jak to bude zajímavé.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)