Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival Fantazie 2013 podpultové info!
Mám otázku dá se koupit společné ubytovaní v bronies prostorách koupit až na místě?
Za odpověď děkuji předem.
Odpovědět
Flogron: Pokud ještě nemáš vstupenku, můžu ti ji nabídnout i s ubytováním.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Já právě mám ale nevím s ubytováním.
Odpovědět
Bumpity bump. Můj zdravotní stav se vůbec nelepší, dostala jsem antibiotika => nejedu.

Opravdu nikdo nestojí o lístek na pony linii za cenu, která je minimálně o 25 % cooler? Ajsmug
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Northern Cross: všichni bronies, co tu zatím jsou, tě pozdravují a přeji brzké uzdravení Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
NC: doufám že se brzy uzdravíš, nemoc přišla v opravdu špatnou dobu Twilightoops

K ubytování - mělo by možné jít dokoupit v pohodě, hodně lidí zde je jen na část conu (víkend). Každopádně - kdyby se vyskytl jakýkoliv problém (omylem nejste s bronies/není místo - cokoliv), tak mě vyhledejte - většinou se stačí poptat libovolného bronyho kde jsem, najdu se Pinkiesmile Případně pošlete SMS (723 792 082) a poté prozvoňte - rozhodně mi nevolejte, nevezmu to. Nezapomeňte se podepsat. Skočím na recepci a pomohu vyřešit.

Jinak posíláme pozdravy za všechny bronies kteří zde jsou - už nás tu je slušné hafo, hrajeme si s cosplay, ve spací místnosti máme klavír - neustále se od nás linou různé písničky Pinkiesmile Také jsem se byl podívat na naší přednáškovou místnost - je krásně velká, dobře se bude větrat a je jednoduše přístupná - plus máme předsálí ve kterém se dá stát a kecat Pinkiesmile Tak koukejte dorazit co nejdříve! Rainbowlaugh
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
po vcerejsim prijezdu domu jsem dostala pekne hnusnou depresi. takze dneska rano jsem si zbalila a 13:45 sedam na bus do chotebore. nic moc s sebou nemam, vetsi cast veci precejen dorazi az ve stredu. doufam ze mi nekdo pujci pastu na zuby.
Odpovědět
(01.07.2013, 11:50)Corwin Napsal(a): už nás tu je slušné hafo

Hehe, v stredu/štvrtok očakávajte že: THE ATTENDANCE OF BRONIES WILL BE DOUBLED!!! Pinkiesmile
Ja osobne dorazím až vo štvrtok, ale nevadí, teším sa na úžasné 4 dni, ktoré spolu prežijeme.
Im a chicken, addict to an orange juice... and also Derpy Derpytongue2

Formula 1 fan! YAY!!
Odpovědět
Boužel nejdedu myslel sem si že pojedu ale nejedu.
don´t be silly be mad is much better trust me Pinkiesmile
Hlavně se koukejte jestli ste omylem nepostli R34/Gore jako se to stalo mě
Odpovědět
Já jedu už zítra, ze směru Pardubice. Není tu někdo, kdo má stejnou cestu? Pinkiesmile
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: