Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cosplay - Všeobecná diskuze
Prave jsem se vratila z FF. Musim rict ze nejvetsi uspech sklidil kostym Princess Molestie. Cely kostym se skladal z bilych kratasu, tilka, paruky, rucne uplacaneho rohu, korunky z hrackarstvi a biciku. jednoduchy a levny. delala jsem to vlastne spis pro legraci a prekvapilo me jak moc velky ohlas to melo. oproti kostymu pinkameny na ktery jsem si dala zalezet a brala ji vazne a byla asi tak 100x drazsi.
je to totiz hodne i o napadu. letos jsem mela tu cest byt porotce v cosplay soutezi na FF a velmi kladne jsme tam s ostatnima porotcema ohodnotili kluka ktery sel za Laru Croft. proste sehnal zeleny tilko a hnedy kratasy na votocvohozu a chtel pobavit. povedlo se

(06.07.2013, 20:47)Mr.Desolator Napsal(a): Speaking of which:

http://www.rouming.cz/roumingShow.php?fi..._praha.jpg

TrollestiaPinkiehappy

na obhajobu tehle dvou musim rict ze Jamis(zluty kostym) uz k tomu boty ma a pokousi se to porad vylepsovat a Corwin taky. Ja vim jak to vypada, oni to vedi taky, ale sakra se snazej a makaj na tom
Odpovědět
Ukaž molestii Twilightsmile (a pinkamenu taky) Jsem na FF nebyla tak mě to zajímá Twilightsmile.

K botám je to blbé no ale člověk si to často neuvědomí včas, páč na ně tolik nekouká když se celý vidí. Až to pak vidí na fotce a celý se z toho ustydí, zvlášť když není ženská a má jen dvoje boty, a to ty druhé jsou do lyží.
A jestli už boty mají tak fajně. Získat asi žluté a růžové chlapské boty může být dost složité. Twilightsmile
Odpovědět
hele ja tam s sebou fotak netahala ale fotek by podle toho kolik lidi me fotilo, melo byt asi za nejaky cas na netu dost. pak to hodim
Odpovědět
(07.07.2013, 14:58)beruskovova Napsal(a): Ukaž molestii Twilightsmile (a pinkamenu taky) Jsem na FF nebyla tak mě to zajímá Twilightsmile.

K botám je to blbé no ale člověk si to často neuvědomí včas, páč na ně tolik nekouká když se celý vidí. Až to pak vidí na fotce a celý se z toho ustydí, zvlášť když není ženská a má jen dvoje boty, a to ty druhé jsou do lyží.
A jestli už boty mají tak fajně. Získat asi žluté a růžové chlapské boty může být dost složité. Twilightsmile

Přinejhorším Přiznej barvu
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
Po tomto u mňa vzrástla obľuba klasickej hudby... Pekný cosplay a ešte krajšia cosplayerka Flutterryay (sauce! now!)

[Obrázek: 684]

(06.07.2013, 20:47)Mr.Desolator Napsal(a): http://www.rouming.cz/roumingShow.php?fi..._praha.jpg

Desolator, roumenisti sú komunita haterov a trollov, čo trollia trollov, poňe sa tam dlho neudržia Twilightsmile Práve preto ma prekvapila tá séria MLP cosplayov, niektoré boli celkom fajn.

Na Jamisov cosplay som si už akosi zvykol a chudák Corwin sa stal na Roumenovi pojmom Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
No safra... Mozna lepsi by byly kalhoty s vyssim pasem, ale moc pekna Octavia Twilightsmile
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
(07.07.2013, 14:33)ithil Napsal(a): delala jsem to vlastne spis pro legraci a prekvapilo me jak moc velky ohlas to melo. oproti kostymu pinkameny na ktery jsem si dala zalezet a brala ji vazne a byla asi tak 100x drazsi.

Dva nejlepší pony cosplaye letošního FFka Rainbowkiss. Pinkamena byla dokonalá a za mě prohlašuju, že ses mohla do růžovýho latexu oblíknout víckrát. I když na druhou stranu chápu, že v tomhle počasí to asi nebyl nejpohodlnější cosplay a že banda chlapů radši bude molestit sexy Molestii s bičíkem.

Hotsteppa: Asi sem se právě zamiloval Twilightblush
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
pinkamena byla celkem narocna. mela jsem ji na sobe dvakrat. jednou na zahajovacim gala, kde sem ji mela i s kopytkama. musim rict ze sem v tom vydrzela tak akorat koncert a na volnejsi zabavu se sla prevlict. clovek se v tom nehorazne poti a nekecam kdyz rikam ze mi stekali praminky potu do bot. no sprcha pak byla velmi osvezujici. no a jednou jsem ji vzala i prez den. puvodni plan byl pak vzit si ji vickrat, ale kdyz se tak libila molestie a navic pro me byla o mnoho pohodlnejsi, tak sem behala v ni
zatim o moc lepsi fotky nemam takze pro ty co nebyli
pinkamena v houfu
[Obrázek: 999482_194813564018167_707561693_n.jpg]

sice nemolestici ale docela hezka fotka(konecne zas mam nejakou s muzem)
[Obrázek: 1005958_624807754203601_1402832174_n.jpg]

a detail
[Obrázek: 1006230_549664791759646_68615218_n.jpg]
Odpovědět
Xeelee, a to ani za svet nemôžem vygoogliť meno tej cosplayerky Rainbowlaugh (ak sa ti to podarí, všetka česť).

Ithil: Dat Pinkamena... Ale ten latex nezávidím Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Ithil: Pekne udelany roh, mohla by jsi tady dat navod pro lidi, at nemusi na cele nosit svicku Rainbowlaugh
Navod bych vyrobila, ale me lidi neveri, ze je to jednoduche na vyrobu Rainbowlaugh
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)